SKVO maandkalender

Kies een andere maand waarvoor je de agenda wenst te zien en/of filter verder op ploeg/evenement:

   

Vandaag zijn we woensdag 12-12-2018

zaterdag 01-12-2018PloegLocatie
09:00CompetitieU7ASK.OOSTAKKER A - SKL.DOORSLAAR BS.K.V.O.
Terrein 2A
09:00CompetitieU8ASK.OOSTAKKER A - JAGO ST.AŽBERG AS.K.V.O.
Terrein 2B
09:15CompetitieU10ASK.OOSTAKKER A - LAARNE-KALKEN BS.K.V.O.
Terrein 1A
09:30CompetitieU7BFCDKG.BEERVELDE - SK.OOSTAKKER BZevestraat 3
9080 Beervelde
10:00CompetitieU12ASK.OOSTAKKER A - JAGO ST.AŽBERG AS.K.V.O.
Terrein 1B
10:00CompetitieU12BBELZELE - SK.OOSTAKKER BDoornstraat 55C
9940 Evergem
10:00CompetitieU15CHO.KALKEN - SK.OOSTAKKER CKouterstraat
9270 Kalken
11:00CompetitieU11ASK.OOSTAKKER A - ASSENEDE AS.K.V.O.
Terrein 2AB
11:00CompetitieU13AVSV.GENT - SK.OOSTAKKER ABoer Janssensstraat 15
9050 Gentbrugge
11:15CompetitieU13BSK.OOSTAKKER B - MUNKZWALM BS.K.V.O.
Terrein 1A
11:30CompetitieU10BSKL.DOORSLAAR B - SK.OOSTAKKER BDoorslaardorp
9160 Lokeren
12:45CompetitieU9ASK.OOSTAKKER A - JAGO ST.AŽBERG BS.K.V.O.
Terrein 2A
13:00CompetitieU9BFC.ROOIGEM - SK.OOSTAKKER BPapiermolenstraat 1
9000 Gent
13:30CompetitieU8BHO.KALKEN C - SK.OOSTAKKER BKouterstraat
9270 Kalken
14:30CompetitieU15BLATEM - SK.OOSTAKKER BHoge Heirweg 58
9830 Sint-Martens-Latem
16:00CompetitieU17BJAGO ST.AŽBERG - SK.OOSTAKKER BAlfons Braeckmanlaan 2
9040 Sint-Amansberg
16:30CompetitieU17ASK.OOSTAKKER A - DKW.EVERGEM S.K.V.O.
Terrein 1
20:00CompetitieSASK.OOSTAKKER - KNESSELARE S.K.V.O.
Terrein 1
zondag 02-12-2018PloegLocatie
10:00CompetitieSCHEUSDEN C - SK.OOSTAKKER BSteenakkerstraat 13
9070 Heusden
maandag 03-12-2018PloegLocatie
-EvenementSKVO SinterklaasweekSKVO complex
-Opleiding-Vorming : praktijk onderbouw (ETT)Ghelamco arena
17:15 - 18:15TrainingU7ATerrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 19:00TrainingU10ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:15 - 19:15TrainingU9ATerrein 2B
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingU11ATerrein 2C
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
20:00 - 21:45OefenwedstrijdU21FC DESTELBERGEN - SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN
dinsdag 04-12-2018PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU12ATerrein 2B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 1
18:30 - 19:30TrainingU9CTerrein 2A
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 3
19:00Opleiding-Vorming : omgaan met pest en grensoverschrijdend gedrag (ETT)
20:00 - 21:30TrainingK17-SATerrein 2C
Kleedkamer 4
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSBTerrein 1
Kleedkamer 2
woensdag 05-12-2018PloegLocatie
15:00 - 16:30TrainingU13ATerrein 1A
Kleedkamer 1
16:30 - 17:30TrainingU7ATerrein 2A
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU11BTerrein 2B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1A
Kleedkamer 4
18:30 - 19:30TrainingU9ATerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:45TrainingU9BTerrein 2A
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 4
19:00 - 20:30TrainingU15CTerrein 1B
Kleedkamer 1
donderdag 06-12-2018PloegLocatie
17:00 - 18:00TrainingSGTerrein 2A
17:30 - 18:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2B
Kleedkamer 1
18:30 - 19:30TrainingU9CTerrein 2B
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 4
19:30 - 21:00TrainingSCTerrein 2C
Kleedkamer 4
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSBTerrein 1
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingU21Terrein 2AB
Kleedkamer 3
vrijdag 07-12-2018PloegLocatie
17:15 - 18:15TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 3
20:00CompetitieSBSK.OOSTAKKER A - LOTENHULLE AS.K.V.O.
Terrein 1
zaterdag 08-12-2018PloegLocatie
09:00 - 10:00OefenwedstrijdU7ASKVO OOSTAKKER (U7A) - FC DESTELBERGEN (U7)SKVO OOSTAKKER (U7A)
10:00 - 11:00OefenwedstrijdU8ASKV OOSTAKKER - KFC HEUSDENSKV OOSTAKKER
10:00 - 12:00OefenwedstrijdU15CSV WONDELGEM - SKV OOSTAKKERSV WONDELGEM
10:00 - 12:00OefenwedstrijdU17B1B
Kleedkamer 3
10:00 - 12:00OefenwedstrijdU17BSKVOOSTAKKER - ZELZATESKVOOSTAKKER
10:30CompetitieU10AFC.ROOIGEM - SK.OOSTAKKER APapiermolenstraat 1
9000 Gent
11:00 - 12:00OefenwedstrijdU11BSKVO - LOCHRISTISKVO
zondag 09-12-2018PloegLocatie
10:00CompetitieSCSK.OOSTAKKER B - GIJZEL-OOSTERZELE BS.K.V.O.
Terrein 1
14:30CompetitieSALOTENHULLE - SK.OOSTAKKER Breestraat 1
9880 Lotenhulle
maandag 10-12-2018PloegLocatie
-Opleiding-Vorming : praktijk Midden- en bovenbouw 11 vs 11 (ETT)
17:15 - 18:15TrainingU7ATerrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2C
Kleedkamer 4
17:30 - 19:00TrainingU10ATerrein 2A
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
dinsdag 11-12-2018PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 1
17:30- 18:30TrainingU12ATerrein 2B
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 2C
Kleedkamer 2
18:30 - 19:30TrainingU9CTerrein 2A
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingK17-SATerrein 2C
Kleedkamer 4
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSBTerrein 1
Kleedkamer 2
woensdag 12-12-2018PloegLocatie
16:00 - 17:30TrainingU10BTerrein 1B
Kleedkamer 4
16:30 - 17:30TrainingU7ATerrein 2A
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU11BTerrein 2B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2A
Kleedkamer 2
18:30 - 19:30TrainingU9ATerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:45TrainingU9BTerrein 2A
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingDATerrein 2C
Kleedkamer 3
19:00 - 20:30TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 4
19:00 - 20:30TrainingU15CTerrein 1B
Kleedkamer 1
donderdag 13-12-2018PloegLocatie
17:00 - 18:00TrainingSGTerrein 2A
17:30 - 18:30TrainingU10ATerrein 1B
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2B
Kleedkamer 1
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 2C
Kleedkamer 2
18:30 - 19:30TrainingU9CTerrein 2B
Kleedkamer 1
19:30 - 21:00TrainingSCTerrein 2C
Kleedkamer 4
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSBTerrein 1
Kleedkamer 2
vrijdag 14-12-2018PloegLocatie
17:15 - 18:15TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 3
17:15 - 18:15TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU11ATerrein 2A
Kleedkamer 2
18:00 - 19:00TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 3
18:30 - 19:30TrainingU10BTerrein 2A
Kleedkamer 2
18:30 - 19:45TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 3
20:00CompetitieSBSK.OOSTAKKER A - OOIDONCK LEERNE AS.K.V.O.
Terrein
zaterdag 15-12-2018PloegLocatie
19:30CompetitieSAOOIDONCK LEERNE - SK.OOSTAKKER Ooidonckdreef
9800 Bachte-Maria-Leerne
maandag 17-12-2018PloegLocatie
17:15 - 18:15TrainingU7ATerrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2C
Kleedkamer 4
18:15 - 19:15TrainingU9ATerrein 2B
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingU11ATerrein 2C
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
dinsdag 18-12-2018PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU12ATerrein 2B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 1
18:30 - 19:30TrainingU9CTerrein 2A
Kleedkamer 1
18:30 - 19:45OefenwedstrijdU13BKAA GENT LADIES - SKV OOSTAKKERKAA GENT LADIES
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1A
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingK17-SATerrein 2C
Kleedkamer 4
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSBTerrein 1
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingU21Terrein 2AB
Kleedkamer 3
woensdag 19-12-2018PloegLocatie
15:00 - 16:30TrainingU13ATerrein 1A
Kleedkamer 1
16:00 - 17:30TrainingU10BTerrein 1B
Kleedkamer 4
16:30 - 17:30TrainingU7ATerrein 2A
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 19:00TrainingU13BTerrein 2C
Kleedkamer 3
18:30 - 19:30TrainingU9ATerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:45TrainingU9BTerrein 2A
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingDATerrein 2C
Kleedkamer 3
19:00 - 21:00OefenwedstrijdU15CSKV OOSTAKKER - FC DYNAMO KLEIN GENT BEERVELDESKV OOSTAKKER
donderdag 20-12-2018PloegLocatie
17:00 - 18:00TrainingSGTerrein 2A
17:30 - 18:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2B
Kleedkamer 1
18:30 - 19:30TrainingU9CTerrein 2B
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1A
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 4
19:30 - 21:00TrainingSCTerrein 2C
Kleedkamer 4
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSBTerrein 1
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingU21Terrein 2AB
Kleedkamer 3
zaterdag 22-12-2018PloegLocatie
14:00 - 16:00OefenwedstrijdU15AFC MERE - SKVOFC MERE
woensdag 26-12-2018PloegLocatie
-TornooiU7AKersttornooi - KFC EvergemKapellestraat 77
9940 Evergem
9940 Evergem
-TornooiU7AKesrst Tornooi - KVVK BasseveldeBeekstraat 64A
9968 Assenede
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1
donderdag 27-12-2018PloegLocatie
18:30 - 20:30OefenwedstrijdU15ASKV OOSTAKKER - EENDRACHT AALTERSKV OOSTAKKER
zaterdag 29-12-2018PloegLocatie
-TornooiU7AKerstornooi - ZomergemDen Boer 17
9930 Zomergem
zondag 30-12-2018PloegLocatie
-TornooiU11AKerstornooi - ZomergemDen Boer 17
9930 Zomergem


Deze agenda & locaties zijn onder voorbehoud van wijzigingen.

Klik op het icoon om de wegbeschrijving van de wedstrijden op verplaatsing op te zoeken.

Thuiswedstrijden zijn met aangeduid.




Locaties terreinen SKVO

Laatste SKVO nieuwsberichten

Voetbalstage SKV Oostakker – Paasvakantie 2019
Uitslagen terugronde Jeudgcup Oost-Vlaanderen
JAKO winterverkoop met promoactie
Uitslagen heenwedstrijden Jeugdcup 2018-2019
G-sport op training bij SKVO

Belangrijke info

Wegbeschrijvingen naar onze terreinen
Activiteiten van onze club
Onze jeugd pagina's
Afgelastingen competitie KBVB
Onze sponsors 2018-2019
Privacy & gegevensbescherming

Contacteer ons

SKVO contactformulier

SKV Oostakker
Sint-Jozefstraat 13
9041 Oostakker

Website powered by Rack66
© SKV Oostakker 2010-2018