maandag 01-04-2024 | Ploeg | | Locatie | |
-
| Tornooi | U8A | Jeugdtornooi - S.K. VINDERHOUTE (9160) | Neerstraat 43 9921 Vinderhoute | |
-
| Tornooi | U13A | Jeugdtornooi - F.C. DESTELBERGEN (5358) | Bergenmeersstraat 1 9070 Destelbergen | |
-
| Tornooi | U13B | Jeugdtornooi - S.K. WACHTEBEKE (7514) | Stationsstraat 193 9185 Wachtebeke | |
|
dinsdag 02-04-2024 | Ploeg | | Locatie | |
16:45 - 18:00
| Training | K10-13 | | Terrein 1A | |
16:45 - 18:00
| Training | K15-17 | | Terrein 1A | |
17:30 - 18:45
| Training | U13A | | Terrein 1B | |
17:30 - 18:45
| Training | U13B | | Terrein 1B | |
18:30 - 19:30
| Training | U8B | | Terrein 2A | |
18:45 - 20:00
| Training | U15A | | Terrein 1A | |
18:45 - 20:00
| Training | U15C | | Terrein 1B | |
20:00 - 21:30
| Training | SA | | Terrein 1 Kleedkamer 4+5 | |
|
woensdag 03-04-2024 | Ploeg | | Locatie | |
17:00 - 18:30
| Training | U10B | | Terrein 1A | |
17:30 - 18:30
| Training | SG | | Terrein 2C | |
17:30 - 18:30
| Training | U7A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U7B | | Terrein 1B | |
17:30 - 18:30
| Training | U10A | | Terrein 1A | |
18:30 - 20:00
| Training | DA | | Terrein 2C | |
18:30 - 20:00
| Training | U11B | | Terrein 1B | |
18:30 - 20:00
| Training | U12A | | Terrein 2A | |
18:30 - 20:00
| Training | U12B | | Terrein 2C | |
20:00 - 21:15
| Training | U17A | | Terrein 1B | |
20:00 - 21:30
| Training | SJ | | Terrein 1A Kleedkamer 4+5 | |
|
donderdag 04-04-2024 | Ploeg | | Locatie | |
17:30 - 18:30
| Training | U8A | | Terrein 2A | |
17:30 - 18:30
| Training | U9A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U13A | | Terrein 1A | |
17:30 - 18:30
| Training | U13B | | Terrein 1B | |
18:30 - 19:45
| Training | U15C | | Terrein 2 | |
18:30 - 20:00
| Training | U15A | | Terrein 1A | |
18:45 - 20:00
| Training | U15B/U15C | | Terrein 1A | |
20:00 - 21:30
| Training | KS | | Terrein 1 | |
20:00 - 21:30
| Training | SA | | Terrein 1 Kleedkamer 4+5 | |
20:00 - 21:30
| Training | SB | | Terrein 2 Kleedkamer 6+7 | |
|
vrijdag 05-04-2024 | Ploeg | | Locatie | |
18:00 - 19:00
| Training | U8B | | Terrein 2A | |
18:00 - 19:00
| Training | U9B | | Terrein 2C | |
18:00 - 19:00
| Training | U10B | | Terrein 2B | |
18:00 - 19:00
| Training | U11B | | Terrein 1B | |
|
zaterdag 06-04-2024 | Ploeg | | Locatie | |
09:00
| Competitie | U7A | KFC EVERGEM CENTER B - SKV OOSTAKKER A | Kapellestraat 77 9940 Evergem | |
09:00
| Competitie | U13A | SKV OOSTAKKER A - KVC MELLE A | S.K.V.O. Terrein 1B | |
09:15
| Competitie | U13B | SKV OOSTAKKER B - FC DAKNAM A | S.K.V.O. Terrein 1B | |
09:30
| Competitie | U7A | SKV OOSTAKKER A - KFC EVERGEM CENTER B | S.K.V.O. Terrein 2A | |
09:30
| Competitie | U7B | SV ZAFFELARE A - SKV OOSTAKKER B | Persijzerstraat 35A 9080 Zaffelare | |
09:30
| Competitie | U8B | SV ZAFFELARE A - SKV OOSTAKKER B | Persijzerstraat 35A 9080 Zaffelare | |
09:30
| Competitie | U10A | VSV GENT A - SKV OOSTAKKER A | Boer Janssensstraat 15 9050 Gentbrugge | |
09:30
| Competitie | U11A | LS MERENDREE - SKV OOSTAKKER A | Hansbekestraat 5 A 9850 Merendree | |
10:00
| Uitgesteld | U8A | FCSKV OVERMERE A - SKV OOSTAKKER A | - | |
10:00
| Competitie | U9B | SKV OOSTAKKER B - FCDKG BEERVELDE | S.K.V.O. Terrein 2A | |
10:30
| Competitie | U9A | SKV OOSTAKKER A - KFC EKSAARDE A | S.K.V.O. Terrein 2C | |
10:40
| Competitie | U17A | SV WONDELGEM - SKV OOSTAKKER A | Botestraat 98/C 9032 Wondelgem | |
11:00
| Competitie | U12B | SKV OOSTAKKER B - FC LEMBEKE B | S.K.V.O. Terrein 1A | |
11:15
| Competitie | U12A | SKV OOSTAKKER A - SV ZAFFELARE | S.K.V.O. Terrein 1B | |
12:00
| Competitie | U11B | KVV ZELZATE C - SKV OOSTAKKER B | Verbroederingslaan 1 9060 Zelzate | |
12:30
| Competitie | U15C | FCT MELLE - SKV OOSTAKKER C | Varingstraat 1E 9090 Melle | |
13:00
| Competitie | U15B | SKV OOSTAKKER B - KSCE MARIAKERKE A | S.K.V.O. Terrein 1 | |
14:30
| Competitie | SB | FC KAPRIJKE-BENTILLE B - SKV OOSTAKKER A | Molenstraat 28 9970 Kaprijke | |
14:45
| Competitie | U17B | SKV OOSTAKKER B - FC DESTELBERGEN B | S.K.V.O. Terrein 1 | |
19:30
| Competitie | SA | FCSKV OVERMERE - SKV OOSTAKKER | Baron Thibautstraat 38b 9290 Overmere | |
|
zondag 07-04-2024 | Ploeg | | Locatie | |
11:00
| Competitie | U10B | FC DRACUNA GENT - SKV OOSTAKKER B | Dracenastraat 8 - 9000 Gent | |
|
maandag 08-04-2024 | Ploeg | | Locatie | |
17:30 - 18:30
| Training | U6 | | Terrein 2A | |
17:30 - 18:30
| Training | U7A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U7B | | Terrein 2C | |
17:30 - 18:45
| Training | U10A | | Terrein 1A | |
18:30 - 19:45
| Training | U12A | | Terrein 1A | |
18:30 - 19:45
| Training | U12B | | Terrein 1B | |
19:45 - 21:00
| Training | U17A | | Terrein 1B | |
20:00 - 21:15
| Training | SJ | | Terrein 1B Kleedkamer 4+5 | |
20:00 - 21:30
| Training | SB | | Terrein 1B Kleedkamer 6+7 | |
|
dinsdag 09-04-2024 | Ploeg | | Locatie | |
16:45 - 18:00
| Training | K10-13 | | Terrein 1A | |
16:45 - 18:00
| Training | K15-17 | | Terrein 1A | |
17:30 - 18:30
| Training | U9A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U9B | | Terrein 2C | |
17:30 - 18:45
| Training | U13A | | Terrein 1B | |
17:30 - 18:45
| Training | U13B | | Terrein 1B | |
18:30 - 19:30
| Training | U8B | | Terrein 2A | |
18:30 - 19:45
| Training | U15B/U15C | | Terrein 2 | |
18:45 - 20:00
| Training | U15A | | Terrein 1A | |
18:45 - 20:00
| Training | U15C | | Terrein 1B | |
19:45 - 21:15
| Training | U17B | | Terrein 2 | |
20:00 - 21:30
| Training | SA | | Terrein 1 Kleedkamer 4+5 | |
|
woensdag 10-04-2024 | Ploeg | | Locatie | |
17:00 - 18:30
| Training | U10B | | Terrein 1A | |
17:30 - 18:30
| Training | SG | | Terrein 2C | |
17:30 - 18:30
| Training | U6 | | Terrein 2A | |
17:30 - 18:30
| Training | U7A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U7B | | Terrein 1B | |
17:30 - 18:30
| Training | U10A | | Terrein 1A | |
18:30 - 20:00
| Training | DA | | Terrein 2C | |
18:30 - 20:00
| Training | U11B | | Terrein 1B | |
18:30 - 20:00
| Training | U12A | | Terrein 2A | |
18:30 - 20:00
| Training | U12B | | Terrein 2C | |
20:00 - 21:15
| Training | U17A | | Terrein 1B | |
20:00 - 21:30
| Training | SJ | | Terrein 1A Kleedkamer 4+5 | |
|
donderdag 11-04-2024 | Ploeg | | Locatie | |
17:30 - 18:30
| Training | U8A | | Terrein 2A | |
17:30 - 18:30
| Training | U9A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U13A | | Terrein 1A | |
17:30 - 18:30
| Training | U13B | | Terrein 1B | |
18:30 - 19:45
| Training | U15C | | Terrein 2 | |
18:30 - 20:00
| Training | U15A | | Terrein 1A | |
18:30 - 20:00
| Training | U17B | | Terrein 1B | |
18:45 - 20:00
| Training | U15B/U15C | | Terrein 1A | |
20:00 - 21:30
| Training | KS | | Terrein 1 | |
20:00 - 21:30
| Training | SA | | Terrein 1 Kleedkamer 4+5 | |
20:00 - 21:30
| Training | SB | | Terrein 2 Kleedkamer 6+7 | |
|
vrijdag 12-04-2024 | Ploeg | | Locatie | |
18:00 - 19:00
| Training | U8B | | Terrein 2A | |
18:00 - 19:00
| Training | U9B | | Terrein 2C | |
18:00 - 19:00
| Training | U10B | | Terrein 2B | |
18:00 - 19:00
| Training | U11B | | Terrein 1B | |
19:45
| Competitie | U15B | FCSJ SLEIDINGE A - SKV OOSTAKKER B | Herritakkerlaan 9940 Sleidinge | |
20:00 - 22:00
| Oefenwedstrijd | SB | SKVO - EXC. MARIAKERKE | SKVO | |
|
zaterdag 13-04-2024 | Ploeg | | Locatie | |
09:00
| Competitie | U11A | SKV OOSTAKKER A - JAGO ST.-A BERG B | S.K.V.O. Terrein 1A | |
09:15
| Competitie | U9A | SVH WAASMUNSTER A - SKV OOSTAKKER A | Sint Annastraat 9250 Waasmunster | |
09:15
| Competitie | U10B | SKV OOSTAKKER B - KFCE BELZELE EVERGEM B | S.K.V.O. Terrein | |
09:30
| Competitie | U7A | VSV GENT - SKV OOSTAKKER A | Boer Janssensstraat 15 9050 Gentbrugge | |
09:30
| Competitie | U7B | SKV OOSTAKKER B - JAGO ST.-A BERG | S.K.V.O. Terrein 2A | |
09:30
| Competitie | U9B | SK WACHTEBEKE A - SKV OOSTAKKER B | Stationsstraat 193 9185 Wachtebeke | |
10:00
| Competitie | U8B | SKV OOSTAKKER B - SK WACHTEBEKE B | S.K.V.O. Terrein | |
10:30
| Competitie | U8A | SKV OOSTAKKER A - SK WACHTEBEKE A | S.K.V.O. Terrein 2C | |
10:45
| Competitie | U12A | JAGO ST.-A BERG A - SKV OOSTAKKER A | Alfons Braeckmanlaan 2 9040 Sint-Amansberg | |
11:00
| Competitie | U11B | SKV OOSTAKKER B - EVERGEM 2020 B | S.K.V.O. Terrein 1A | |
11:00
| Competitie | U13B | SK WACHTEBEKE - SKV OOSTAKKER B | Stationsstraat 193 9185 Wachtebeke | |
11:15
| Competitie | U10A | SKV OOSTAKKER A - KFC MOERBEKE | S.K.V.O. Terrein 1B | |
13:00
| Competitie | U13A | SK LOCHRISTI B - SKV OOSTAKKER A | Meerdere Locaties Zie Website Club | |
13:00
| Competitie | U15C | SKV OOSTAKKER C - FC ROOIGEM | S.K.V.O. Terrein 1 | |
14:30
| Competitie | U15B | VSV GENT B - SKV OOSTAKKER B | Boer Janssensstraat 15 9050 Gentbrugge | |
14:45
| Competitie | U17B | SKV OOSTAKKER B - SK WACHTEBEKE | S.K.V.O. Terrein 1 | |
15:00
| Competitie | SJ | EENDR MOORTSELE A - SKV OOSTAKKER B | Rollebaan 9860 Moortsele | |
15:15
| Competitie | U15A | KVC MELLE - SKV OOSTAKKER A | Wezenstraat 42 9090 Melle | |
19:30
| Competitie | SA | SKV OOSTAKKER - EENDR MOORTSELE | S.K.V.O. Terrein 1 | |
|
maandag 15-04-2024 | Ploeg | | Locatie | |
17:30 - 18:30
| Training | U6 | | Terrein 2A | |
17:30 - 18:30
| Training | U7A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U7B | | Terrein 2C | |
17:30 - 18:30
| Training | U8A | | Terrein 1B | |
18:30 - 19:45
| Training | U12A | | Terrein 1A | |
18:30 - 19:45
| Training | U12B | | Terrein 1B | |
20:00
| Competitie | U15B | SKV OOSTAKKER B - JAGO ST.-A BERG A | S.K.V.O. Terrein 1 | |
|
dinsdag 16-04-2024 | Ploeg | | Locatie | |
17:30 - 18:45
| Training | U13B | | Terrein 1B | |
18:00
| Competitie | U11A | ST MUIDE GENT - SKV OOSTAKKER A | Galvestonstraat 37 9000 Gent | |
18:30
| Competitie | U15C | SKV OOSTAKKER C - FC DESTELBERGEN B | S.K.V.O. Terrein 1 | |
18:30 - 19:30
| Training | U8B | | Terrein 2A | |
19:45 - 21:15
| Training | U17B | | Terrein 2 | |
20:00 - 21:15
| Training | SJ | In plaats van SA | Terrein 1B Kleedkamer 4+5 | |
|
woensdag 17-04-2024 | Ploeg | | Locatie | |
17:00 - 18:30
| Training | U10B | | Terrein 1A | |
17:30 - 18:30
| Training | SG | | Terrein 2C | |
17:30 - 18:30
| Training | U6 | | Terrein 2A | |
17:30 - 18:30
| Training | U7A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U7B | | Terrein 1B | |
17:30 - 18:30
| Training | U10A | | Terrein 1A | |
18:00
| Competitie | U12B | FCE MEETJESLAND - SKV OOSTAKKER B | Zandvleuge 66 9900 Eeklo | |
18:30 - 20:00
| Training | DA | | Terrein 2C | |
18:30 - 20:00
| Training | U11B | | Terrein 1B | |
18:30 - 20:00
| Training | U12A | | Terrein 2A | |
19:00 - 20:30
| Training | U15A | | Terrein 1A | |
20:00 - 21:15
| Training | U17A | | Terrein 1B | |
|
donderdag 18-04-2024 | Ploeg | | Locatie | |
17:30 - 18:30
| Training | U8A | | Terrein 2A | |
17:30 - 18:30
| Training | U9A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U13A | | Terrein 1A | |
17:30 - 18:30
| Training | U13B | | Terrein 1B | |
18:30 - 19:45
| Training | U15C | | Terrein 2 | |
18:30 - 20:00
| Training | U17A | Training samen met U17 B | | |
18:30 - 20:00
| Training | U17B | | Terrein 1B | |
18:45 - 20:00
| Training | U15B/U15C | | Terrein 1A | |
20:00 - 21:30
| Training | KS | | Terrein 1 | |
20:00 - 21:30
| Training | SA | | Terrein 1 Kleedkamer 4+5 | |
20:00 - 21:30
| Training | SB | | Terrein 2 Kleedkamer 6+7 | |
|
vrijdag 19-04-2024 | Ploeg | | Locatie | |
18:00 - 19:00
| Training | U8B | | Terrein 2A | |
18:00 - 19:00
| Training | U9B | | Terrein 2C | |
18:00 - 19:00
| Training | U10B | | Terrein 2B | |
18:00 - 19:00
| Training | U11B | | Terrein 1B | |
20:00
| Competitie | SB | ST MUIDE GENT - SKV OOSTAKKER A | Galvestonstraat 37 9000 Gent | |
|
zaterdag 20-04-2024 | Ploeg | | Locatie | |
09:00
| Competitie | U10B | FC ASSENEDE - SKV OOSTAKKER B | Kloosterstraat 9960 Assenede | |
09:00
| Competitie | U13A | SKV OOSTAKKER A - KFCHO KALKEN B | S.K.V.O. Terrein 1A | |
09:15
| Competitie | U13B | SKV OOSTAKKER B - KSC LOKEREN-TEMSE C | S.K.V.O. Terrein 1B | |
09:30
| Competitie | U7A | SKV OOSTAKKER A - KSKDJ LOVENDEGEM B | S.K.V.O. Terrein 2A | |
09:30
| Competitie | U8B | KFC MOERBEKE B - SKV OOSTAKKER B | Moerhofstraat 18 9180 Moerbeke-Waas | |
10:00
| Competitie | U9B | SKV OOSTAKKER B - KFC MOERBEKE | S.K.V.O. Terrein 2B | |
10:00
| Competitie | U10A | FCSKV OVERMERE - SKV OOSTAKKER A | Baron Thibautstraat 38b 9290 Overmere | |
10:00
| Competitie | U11B | SK VINDERHOUTE - SKV OOSTAKKER B | Neerstraat 43 9921 Vinderhoute | |
10:30
| Competitie | U7B | KFC ST-KRUIS-W - SKV OOSTAKKER B | Barkstraat 13 9042 Sint-Kruis-Winkel | |
10:30
| Competitie | U9A | SKV OOSTAKKER A - KFC HEIKANT ZELE A | S.K.V.O. Terrein 2C | |
11:00
| Competitie | U12B | SKV OOSTAKKER B - KVV ZOMERGEM A | S.K.V.O. Terrein 1A | |
11:15
| Competitie | U12A | SKV OOSTAKKER A - SPORTKRING KEMZEKE | S.K.V.O. Terrein 1B | |
13:00
| Competitie | U15B | SKV OOSTAKKER B - ST MUIDE GENT A | S.K.V.O. Terrein 1 | |
14:00
| Competitie | U8A | KVVS SERSK-SCHELLEBELLE - SKV OOSTAKKER A | Pijpoelstraat 16A 9260 Schellebelle | |
14:45
| Competitie | U15A | SKV OOSTAKKER A - FC SMETLEDE A | S.K.V.O. Terrein 1 | |
16:30
| Competitie | U17B | SKV OOSTAKKER B - ST MUIDE GENT B | S.K.V.O. Terrein 1 | |
17:00
| Competitie | U17A | JAGO ST.-A BERG - SKV OOSTAKKER A | Alfons Braeckmanlaan 2 9040 Sint-Amansberg | |
|
zondag 21-04-2024 | Ploeg | | Locatie | |
11:15
| Competitie | U15C | ST MUIDE GENT B - SKV OOSTAKKER C | Galvestonstraat 37 9000 Gent | |
15:00
| Competitie | SA | VW GIJZEL-OOSTERZELE A - SKV OOSTAKKER | Hogeveld 9860 Oosterzele | |
|
maandag 22-04-2024 | Ploeg | | Locatie | |
17:30 - 18:30
| Training | U6 | | Terrein 2A | |
17:30 - 18:30
| Training | U7A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U7B | | Terrein 2C | |
17:30 - 18:30
| Training | U8A | | Terrein 1B | |
17:30 - 18:45
| Training | U10A | | Terrein 1A | |
18:30 - 19:45
| Training | U12A | | Terrein 1A | |
18:30 - 19:45
| Training | U12B | | Terrein 1B | |
19:45 - 21:00
| Training | U17A | | Terrein 1B | |
20:00
| Competitie | SJ | SKV OOSTAKKER B - FC DESTELBERGEN B | S.K.V.O. Terrein 1 | |
20:00 - 21:15
| Training | SJ | | Terrein 1B Kleedkamer 4+5 | |
20:00 - 21:30
| Training | SB | | Terrein 1B Kleedkamer 6+7 | |
|
woensdag 24-04-2024 | Ploeg | | Locatie | |
17:00 - 18:30
| Training | U10B | | Terrein 1A | |
17:30 - 18:30
| Training | SG | | Terrein 2C | |
17:30 - 18:30
| Training | U6 | | Terrein 2A | |
17:30 - 18:30
| Training | U7A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U7B | | Terrein 1B | |
17:30 - 18:30
| Training | U10A | | Terrein 1A | |
18:30 - 20:00
| Training | DA | | Terrein 2C | |
18:30 - 20:00
| Training | U11A | | Terrein 1B | |
18:30 - 20:00
| Training | U11B | | Terrein 1B | |
18:30 - 20:00
| Training | U12B | | Terrein 2C | |
20:00
| Competitie | U15A | SKV OOSTAKKER A - KFCHO KALKEN A | S.K.V.O. Terrein 1 | |
20:00 - 21:15
| Training | U17A | | Terrein 1B | |
20:00 - 21:30
| Training | SJ | | Terrein 1A Kleedkamer 4+5 | |
|
donderdag 25-04-2024 | Ploeg | | Locatie | |
17:30 - 18:30
| Training | U8A | | Terrein 2A | |
17:30 - 18:30
| Training | U9A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U13A | | Terrein 1A | |
17:30 - 18:30
| Training | U13B | | Terrein 1B | |
17u15-18u30
| Training | U12A | | Terrein 1A | |
18:30 - 19:45
| Training | U15C | | Terrein 2 | |
18:30 - 20:00
| Training | U15A | | Terrein 1A | |
18:30 - 20:00
| Training | U17B | | Terrein 1B | |
18:45
| Competitie | U15A | KFCHO KALKEN A - SKV OOSTAKKER A | Kouterstraat 4A 9270 Kalken | |
18:45 - 20:00
| Training | U15B/U15C | | Terrein 1A | |
20:00 - 21:30
| Training | KS | | Terrein 1 | |
20:00 - 21:30
| Training | SA | | Terrein 1 Kleedkamer 4+5 | |
20:00 - 21:30
| Training | SB | | Terrein 2 Kleedkamer 6+7 | |
|
vrijdag 26-04-2024 | Ploeg | | Locatie | |
18:00 - 19:00
| Training | U8B | | Terrein 2A | |
18:00 - 19:00
| Training | U9B | | Terrein 2C | |
18:00 - 19:00
| Training | U10B | | Terrein 2B | |
18:00 - 19:00
| Training | U11A | | Terrein 1A | |
18:00 - 19:00
| Training | U11B | | Terrein 1B | |
|
zaterdag 27-04-2024 | Ploeg | | Locatie | |
09:00
| Competitie | U7A | SV WONDELGEM A - SKV OOSTAKKER A | Botestraat 98/C 9032 Wondelgem | |
09:00
| Competitie | U11A | SKV OOSTAKKER A - KVV ST-DENIJS SP B | S.K.V.O. Terrein 1A | |
09:15
| Competitie | U10B | SKV OOSTAKKER B - KVV ZELZATE C | S.K.V.O. Terrein 1B | |
09:30
| Competitie | U7B | SKV OOSTAKKER B - KVV ZELZATE B | S.K.V.O. Terrein 2A | |
09:30
| Competitie | U9A | VOS REINAERT B - SKV OOSTAKKER A | Cadzandstraat 11b 9112 Sinaai-Waas | |
10:00
| Competitie | U8B | SKV OOSTAKKER B - KVV ZELZATE C | S.K.V.O. Terrein | |
10:30
| Competitie | U8A | SKV OOSTAKKER A - FCDKG BEERVELDE B | S.K.V.O. Terrein 2C | |
11:00
| Competitie | U11B | SKV OOSTAKKER B - FCDKG BEERVELDE | S.K.V.O. Terrein 1A | |
11:15
| Competitie | U10A | SKV OOSTAKKER A - SV ZAFFELARE | S.K.V.O. Terrein 1B | |
11:15
| Competitie | U13B | KFC MOERBEKE B - SKV OOSTAKKER B | Moerhofstraat 18 9180 Moerbeke-Waas | |
11:30
| Competitie | U9B | SV ZAFFELARE B - SKV OOSTAKKER B | Persijzerstraat 35A 9080 Zaffelare | |
11:30
| Competitie | U13A | KVVHT ZWIJNAARDE - SKV OOSTAKKER A | Muilaardstraat 85 9000 Gent | |
12:00
| Competitie | U12B | KVV ZELZATE C - SKV OOSTAKKER B | Verbroederingslaan 1 9060 Zelzate | |
13:00
| Competitie | U15C | SKV OOSTAKKER C - FCDKG BEERVELDE A | S.K.V.O. Terrein 1 | |
13:15
| Competitie | U15A | FC DESTELBERGEN A - SKV OOSTAKKER A | Bergenmeersstraat 1 9070 Destelbergen | |
14:00
| Competitie | U15B | FC ASSENEDE B - SKV OOSTAKKER B | Kloosterstraat 9960 Assenede | |
14:45
| Competitie | U17A | SKV OOSTAKKER A - SV ZAFFELARE | S.K.V.O. Terrein 1 | |
16:00
| Competitie | U17B | KVV ZELZATE B - SKV OOSTAKKER B | Verbroederingslaan 1 9060 Zelzate | |
|
zondag 28-04-2024 | Ploeg | | Locatie | |
-
| Tornooi | U10B | Jeugdtornooi - KVV LAARNE-KALKEN (4949) | Leeweg 23 9270 Laarne | |
15:00
| Competitie | SA | SKV OOSTAKKER - VC ZEVERGEM SP | S.K.V.O. Terrein 1 | |
|
maandag 29-04-2024 | Ploeg | | Locatie | |
17:30 - 18:30
| Training | U6 | | Terrein 2A | |
17:30 - 18:30
| Training | U7A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U7B | | Terrein 2C | |
17:30 - 18:30
| Training | U8A | | Terrein 1B | |
17:30 - 18:45
| Training | U10A | | Terrein 1A | |
18:30 - 19:45
| Training | U12A | | Terrein 1A | |
18:30 - 19:45
| Training | U12B | | Terrein 1B | |
20:00
| Competitie | U17A | SKV OOSTAKKER A - SK LOCHRISTI B | S.K.V.O. Terrein | |
20:00 - 21:15
| Training | SJ | | Terrein 1B Kleedkamer 4+5 | |
20:00 - 21:30
| Training | SB | | Terrein 1B Kleedkamer 6+7 | |
|
dinsdag 30-04-2024 | Ploeg | | Locatie | |
16:45 - 18:00
| Training | K10-13 | | Terrein 1A | |
16:45 - 18:00
| Training | K15-17 | | Terrein 1A | |
17:30 - 18:30
| Training | U9A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U9B | | Terrein 2C | |
17:30 - 18:45
| Training | U13A | | Terrein 1B | |
17:30 - 18:45
| Training | U13B | | Terrein 1B | |
18:30 - 19:30
| Training | U8B | | Terrein 2A | |
18:30 - 19:45
| Training | U15B/U15C | | Terrein 2 | |
18:45 - 20:00
| Training | U15A | | Terrein 1A | |
18:45 - 20:00
| Training | U15C | | Terrein 1B | |
19:45 - 21:15
| Training | U17B | | Terrein 2 | |
20:00 - 21:30
| Training | SA | | Terrein 1 Kleedkamer 4+5 | |
Agenda & locaties zijn onder voorbehoud van wijzigingen. |
Klik op het icoon om de wegbeschrijving van de wedstrijden op verplaatsing op te zoeken. Thuiswedstrijden zijn met aangeduid. |