JEUGD - U8B - Duiveltjes

SEIZOEN 2020-2021


Trainer :
GOVAERT Michael
STEYAERT Ulrik

Afgevaardigde :
BRUNEEL Bartel
COUSSEMENT Jan

Trainingsdag 1 :
maandag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 2C
Kleedkamer 4

Trainingsdag 2 :
woensdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 2A
Kleedkamer 4

Competitie :
U8 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G8K (niveau: 2-1)
Reeks 2: 2G8T (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

VSV GENT B

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 08/05/2021
om 09:30 uur

SKV OOSTAKKER B

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2020-2021


BARTHOLOMEEUSEN Frederik
BENZAZA Moiz
BRUNEEL DE MARTELAERE Chiel
COUSSEMENT Reus
DE PAUW Stan
GHEYSENS Jeremy
STEYAERT Lubbe
STOCKMAN Basile
VANFLETEREN Mats

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2020-2021


3032K.V. CERCLE MELLE
WebsiteLocatie
3706V.C.E. HUISE-OUWEGEM
WebsiteLocatie
6796E. ST-ANNA BOTTELARE
WebsiteLocatie
6891K.V.V.E. MASSEMEN
WebsiteLocatie
7210F.C. ST.KRUIS-WINKEL
WebsiteLocatie
7514S.K. WACHTEBEKE
WebsiteLocatie
8003LANDO SPORT MERENDREE
WebsiteLocatie
9079V.S.V. GENT
WebsiteLocatie
9350STANDAARD MUIDE GENT
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
9662F.C. ROOIGEM RANGERS
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 15-04-2021

KALENDER SEIZOEN 2020-2021


za 05/09/202009:30SKV OOSTAKKERFC ROOIGEM Reeks G8K
za 12/09/202014:30LS MERENDREE BSKV OOSTAKKERReeks G8K
za 19/09/202011:00SK WACHTEBEKE SKV OOSTAKKERReeks G8K
za 03/10/202009:30KESA BOTTELARE BSKV OOSTAKKERReeks G8K
wo 07/10/202017:30SKV OOSTAKKERVSV GENT BReeks G8K
za 10/10/202009:30SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG BReeks G8K
zo 18/10/202009:00VCE HUISE-OUWEGEM SKV OOSTAKKERReeks G8K
za 24/10/202009:30FC ROOIGEM SKV OOSTAKKERReeks G8K
za 31/10/202009:30SKV OOSTAKKERLS MERENDREE BReeks G8KPP
za 07/11/202009:30SKV OOSTAKKERSK WACHTEBEKE Reeks G8KPP
za 14/11/202009:30VSV GENT BSKV OOSTAKKERReeks G8KPP
za 21/11/202009:30SKV OOSTAKKERKESA BOTTELARE BReeks G8KPP
za 28/11/202009:30JAGO ST.-A BERG BSKV OOSTAKKERReeks G8KPP
za 05/12/202009:30SKV OOSTAKKERVCE HUISE-OUWEGEM Reeks G8KPP
zo 07/02/202110:00VCE HUISE-OUWEGEM SKV OOSTAKKERReeks 2G8TPP
za 13/02/202109:00SKV OOSTAKKERST MUIDE GENT AReeks 2G8TPP
za 27/02/202110:30FC ST-KRUIS-W SKV OOSTAKKERReeks 2G8TPP
za 06/03/202109:00SKV OOSTAKKERVSV GENT BReeks 2G8TPP
za 13/03/202111:30KVVE MASSEMEN ASKV OOSTAKKERReeks 2G8TPP
za 20/03/202109:00SKV OOSTAKKERKVC MELLE AReeks 2G8TPP
za 27/03/202109:00SKV OOSTAKKERVCE HUISE-OUWEGEM Reeks 2G8TPP
zo 11/04/202109:30ST MUIDE GENT ASKV OOSTAKKERReeks 2G8TPP
za 24/04/202109:00SKV OOSTAKKERFC ST-KRUIS-W Reeks 2G8TPP
za 08/05/202109:30VSV GENT BSKV OOSTAKKERReeks 2G8T
za 15/05/202109:00SKV OOSTAKKERKVVE MASSEMEN AReeks 2G8T
za 29/05/202111:00KVC MELLE ASKV OOSTAKKERReeks 2G8T
Gepubliceerd op 15-04-2021
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC