JEUGD - U10A - Preminiemen

SEIZOEN 2023-2024


Trainer :
GALLE Kristof

Afgevaardigde :
DE WISPELAERE Kevin

Trainingsdag 1 :
maandag van 17:30 - 18:45 uur
Terrein 1A

Trainingsdag 2 :
woensdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 1A

Competitie :
U10 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G10Y (niveau: 3)
Reeks 2: 2G10AE (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SKV OOSTAKKER A

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 27/04/2024
om 11:15 uur

SV ZAFFELARE

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2023-2024


BEECKMANS Simon
COENE Mats
DE CRAENE Lukas
DE KEYSER Maurice
DE WISPELAERE Liam
GALLE Jasper
MAHY Arthur
MINNAERT Eben
SONRAI Rayan
VANDENPLAS Jarre
VERHOEVEN Seb
YILDIRIM Yahya

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2023-2024


11RACING CLUB GENT
WebsiteLocatie
2533K.V.V. ST-DENIJS SPORT
WebsiteLocatie
2990K.F.C. MOERBEKE
WebsiteLocatie
3271EENDRACHT MOORTSELE
WebsiteLocatie
3878F.C.S.K.V. OVERMERE
WebsiteLocatie
4732K.S.K. DE JEUGD LOVENDEGEM
WebsiteLocatie
5154K.S.C. EXC. MARIAKERKE
WebsiteLocatie
7326S.V. ZAFFELARE
WebsiteLocatie
7330K.F.C. EKSAARDE
WebsiteLocatie
8523FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
WebsiteLocatie
9079V.S.V. GENT
WebsiteLocatie
9350STANDAARD MUIDE GENT
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 22-04-2024

KALENDER SEIZOEN 2023-2024


za 02/09/202309:30ST MUIDE GENT SKV OOSTAKKERReeks G10Y
za 09/09/202311:15SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE AReeks G10Y
za 16/09/202311:15SKV OOSTAKKERKSCE MARIAKERKE AReeks G10Y
za 23/09/202311:30VSV GENT BSKV OOSTAKKERReeks G10Y
za 30/09/202311:15SKV OOSTAKKERKSKDJ LOVENDEGEM CReeks G10Y
za 07/10/202309:30EENDR MOORTSELE ASKV OOSTAKKERReeks G10Y
za 14/10/202311:15SKV OOSTAKKERKVV ST-DENIJS SP AReeks G10Y
za 21/10/202311:15SKV OOSTAKKERST MUIDE GENT Reeks G10Y
za 28/10/202314:00FCDKG BEERVELDE ASKV OOSTAKKERReeks G10Y
za 04/11/202315:00KSCE MARIAKERKE ASKV OOSTAKKERReeks G10Y
za 11/11/202311:15SKV OOSTAKKERVSV GENT BReeks G10Y
za 18/11/202311:30KSKDJ LOVENDEGEM CSKV OOSTAKKERReeks G10Y
za 25/11/202311:15SKV OOSTAKKEREENDR MOORTSELE AReeks G10Y
za 02/12/202309:00KVV ST-DENIJS SP ASKV OOSTAKKERReeks G10Y
za 13/01/202409:30KFC EKSAARDE SKV OOSTAKKERReeks 2G10AE
za 20/01/202412:00RACING CLUB GENT DSKV OOSTAKKERReeks 2G10AEPP
za 27/01/202411:00KSCE MARIAKERKE BSKV OOSTAKKERReeks 2G10AE
za 03/02/202411:15SKV OOSTAKKERVSV GENT AReeks 2G10AE
za 17/02/202411:15KFC MOERBEKE SKV OOSTAKKERReeks 2G10AE
za 24/02/202411:15SKV OOSTAKKERFCSKV OVERMERE Reeks 2G10AE
ma 26/02/202418:00SV ZAFFELARE SKV OOSTAKKERReeks 2G10AE
za 09/03/202413:00SKV OOSTAKKERKFC EKSAARDE Reeks 2G10AE
za 16/03/202411:15SKV OOSTAKKERRACING CLUB GENT DReeks 2G10AE
za 23/03/202411:15SKV OOSTAKKERKSCE MARIAKERKE BReeks 2G10AE
za 06/04/202409:30VSV GENT ASKV OOSTAKKERReeks 2G10AE
za 13/04/202411:15SKV OOSTAKKERKFC MOERBEKE Reeks 2G10AE
za 20/04/202410:00FCSKV OVERMERE SKV OOSTAKKERReeks 2G10AE
za 27/04/202411:15SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE Reeks 2G10AE
Gepubliceerd op 22-04-2024
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC