JEUGD - U13B - Miniemen

SEIZOEN 2020-2021


Trainer :

Afgevaardigde :
D HERTOGE Ken

Trainingsdag 1 :
woensdag van 18:30 - 20:00 uur
Terrein 2A
Kleedkamer 2

Competitie :
U13 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G13N (niveau: 2-1)
Reeks 2: 2G13Q (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

FC ST-KRUIS-W

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 10/04/2021
om 10:30 uur

SKV OOSTAKKER B

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2020-2021


BANKEN Matti
D AGOSTINO Luca
D HERTOGE Brent
DE BUYSSCHER Lukas
DE VRIENDT Xander
DENERT Ibe
HASSAN Mohammad
ONDER Anil
VAN DROM Joren
VANDERKIMPEN Cas
VIGNERI Emiel
WAROUX Elano

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2020-2021


81K.S.V. OUDENAARDE
WebsiteLocatie
290K.S.V. GERAARDSBERGEN
Locatie
3246VC NOKERE-KRUISHOUTEM
WebsiteLocatie
3861EENDR. ELENE-GROTENBERGE
WebsiteLocatie
5358F.C. DESTELBERGEN
WebsiteLocatie
6891K.V.V.E. MASSEMEN
WebsiteLocatie
7210F.C. ST.KRUIS-WINKEL
WebsiteLocatie
8102F.C. JUVENTUS SCHOONAARDE
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
9658S.V. WONDELGEM
WebsiteLocatie
9662F.C. ROOIGEM RANGERS
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 06-03-2021

KALENDER SEIZOEN 2020-2021


za 05/09/202015:30KSV OUDENAARDE MSKV OOSTAKKERReeks G13N
za 12/09/202011:15SKV OOSTAKKERVC NOKERE-KRUISHOUTEM BReeks G13N
za 19/09/202011:15SKV OOSTAKKERFCJ SCHOONAARDE AReeks G13N
za 26/09/202011:15EENDR ELENE-GROTENBERGE BSKV OOSTAKKERReeks G13N
za 03/10/202011:15SKV OOSTAKKERKSV GERAARDSBERGEN Reeks G13N
za 10/10/202011:00JAGO ST.-A BERG BSKV OOSTAKKERReeks G13N
za 17/10/202011:15SKV OOSTAKKERKVVE MASSEMEN AReeks G13N
za 24/10/202011:15SKV OOSTAKKERKSV OUDENAARDE MReeks G13NPP
za 31/10/202010:00VC NOKERE-KRUISHOUTEM BSKV OOSTAKKERReeks G13NPP
za 07/11/202009:30FCJ SCHOONAARDE ASKV OOSTAKKERReeks G13NPP
za 14/11/202011:15SKV OOSTAKKEREENDR ELENE-GROTENBERGE BReeks G13NPP
za 21/11/202011:30KSV GERAARDSBERGEN SKV OOSTAKKERReeks G13NPP
za 28/11/202011:15SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG BReeks G13NPP
za 05/12/202011:30KVVE MASSEMEN ASKV OOSTAKKERReeks G13NPP
za 06/02/202111:00SKV OOSTAKKERFC ROOIGEM Reeks 2G13QPP
za 13/02/202109:00SV WONDELGEM SKV OOSTAKKERReeks 2G13QPP
za 20/02/202111:00SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN BReeks 2G13QPP
za 27/02/202111:00SKV OOSTAKKERFC ST-KRUIS-W Reeks 2G13QPP
zo 07/03/202111:00JAGO ST.-A BERG MCSKV OOSTAKKERReeks 2G13QPP
za 13/03/202111:30FC ROOIGEM SKV OOSTAKKERReeks 2G13QPP
za 20/03/202111:00SKV OOSTAKKERSV WONDELGEM Reeks 2G13QPP
za 27/03/202109:30FC DESTELBERGEN BSKV OOSTAKKERReeks 2G13QPP
za 10/04/202110:30FC ST-KRUIS-W SKV OOSTAKKERReeks 2G13Q
za 17/04/202111:00SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG MCReeks 2G13Q
za 24/04/202111:00SKV OOSTAKKERFC ROOIGEM Reeks 2G13Q
za 08/05/202109:00SV WONDELGEM SKV OOSTAKKERReeks 2G13Q
za 15/05/202111:00SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN BReeks 2G13Q
za 29/05/202111:00SKV OOSTAKKERFC ST-KRUIS-W Reeks 2G13Q
zo 06/06/202111:00JAGO ST.-A BERG MCSKV OOSTAKKERReeks 2G13QPP
Gepubliceerd op 06-03-2021
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC