JEUGD - U15C - Knapen

SEIZOEN 2020-2021


Trainer :
DE BRUYCKER Nick
DE BRUYCKER Rudy

Afgevaardigde :
VERDONCK Frederik

Trainingsdag 1 :
maandag van 18:45 - 20:00 uur
Terrein 1A
Kleedkamer 2

Trainingsdag 2 :
woensdag van 19:00 - 20:30 uur
Terrein 1B
Kleedkamer 3

Competitie :
U15 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G15T (niveau: 1)
Reeks 2: 2G15P (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SKV OOSTAKKER C

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 06/02/2021
om 13:00 uur

ST MUIDE GENT A

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2020-2021


BAETENS Zen
CAEKAERT Jorgen
CAPIAU Milai
DE BRUYCKER Stef
DE BUSSCHER Senne
DE MAESSCHALCK Milan
DE RAET Jento
GOETHALS Emily
JACOBS Lucas
KAYA Mirac
MORTIER Siebe
SIERON Lyo
VAN DAMME-VERSCHRAEGEN Charlie
VAN LANDEGHEM Robert
VANROOSE Maaike
VERDONCK Leon

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2020-2021


7K.A.A. GENT
WebsiteLocatie
4655K.F.A.C. WAARSCHOOT
WebsiteLocatie
4740EVERGEM 2020
WebsiteLocatie
5154K.S.C. EXC. MARIAKERKE
WebsiteLocatie
5358F.C. DESTELBERGEN
WebsiteLocatie
5617S.K. LOCHRISTI
WebsiteLocatie
7210F.C. ST.KRUIS-WINKEL
WebsiteLocatie
9350STANDAARD MUIDE GENT
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
9658S.V. WONDELGEM
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 15-01-2021

KALENDER SEIZOEN 2020-2021


za 05/09/202013:00SKV OOSTAKKERFC ST-KRUIS-W Reeks G15T
za 12/09/202012:30FC DESTELBERGEN CSKV OOSTAKKERReeks G15T
za 03/10/202015:30EVERGEM 2020 BSKV OOSTAKKERReeks G15T
za 10/10/202013:00SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG BReeks G15T
wo 14/10/202019:30SKV OOSTAKKERKFAC WAARSCHOOT FBReeks G15T
za 17/10/202009:15SV WONDELGEM SKV OOSTAKKERReeks G15T
za 24/10/202013:30FC ST-KRUIS-W SKV OOSTAKKERReeks G15TPP
za 31/10/202013:00SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN CReeks G15TPP
za 07/11/202013:00SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI CReeks G15TPP
wo 11/11/202011:00SK LOCHRISTI CSKV OOSTAKKERReeks G15TPP
zo 15/11/202010:00KFAC WAARSCHOOT FBSKV OOSTAKKERReeks G15TPP
za 21/11/202013:00SKV OOSTAKKEREVERGEM 2020 BReeks G15TPP
za 28/11/202014:00JAGO ST.-A BERG BSKV OOSTAKKERReeks G15TPP
za 05/12/202013:00SKV OOSTAKKERSV WONDELGEM Reeks G15TPP
za 06/02/202113:00SKV OOSTAKKERST MUIDE GENT AReeks 2G15P
za 13/02/202114:00JAGO ST.-A BERG ASKV OOSTAKKERReeks 2G15P
za 20/02/202113:00KSCE MARIAKERKE BSKV OOSTAKKERReeks 2G15P
za 27/02/202113:00SKV OOSTAKKERKAA GENT MCReeks 2G15P
za 06/03/202109:15SV WONDELGEM SKV OOSTAKKERReeks 2G15P
zo 14/03/202111:15ST MUIDE GENT ASKV OOSTAKKERReeks 2G15P
za 20/03/202113:00SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG AReeks 2G15P
za 27/03/202113:00SKV OOSTAKKERKSCE MARIAKERKE BReeks 2G15P
za 10/04/202114:00KAA GENT MCSKV OOSTAKKERReeks 2G15P
za 17/04/202113:00SKV OOSTAKKERSV WONDELGEM Reeks 2G15P
za 24/04/202113:00SKV OOSTAKKERST MUIDE GENT AReeks 2G15P
za 08/05/202114:00JAGO ST.-A BERG ASKV OOSTAKKERReeks 2G15P
za 15/05/202113:00KSCE MARIAKERKE BSKV OOSTAKKERReeks 2G15P
za 29/05/202113:00SKV OOSTAKKERKAA GENT MCReeks 2G15P
za 05/06/202109:15SV WONDELGEM SKV OOSTAKKERReeks 2G15PPP
Gepubliceerd op 15-01-2021
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC