SENIOREN - SJ - Jongbeloften

SEIZOEN 2022-2023


Trainer :
BULTIAUW Steven
MEESEN Emerson
VAN DEN BOSSCHE Ludo

Afgevaardigde :
BRACKE Eva
VAN NUFFEL Koen

Trainingsdag 1 :
maandag van 18:30 - 19:45 uur
Terrein 2
Kleedkamer

Trainingsdag 2 :
woensdag van 20:00 - 21:30 uur
Terrein 1A
Kleedkamer

Competitie :
Reserven D Oost-Vlaanderen
Reeks ORGD

Thuiswedstrijd :
vrijdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SKV OOSTAKKER (SJ)

COMPETITIEWEDSTRIJD

vrijdag 02/09/2022
om 20:00 uur

FC Smetlede B

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2022-2023


BULTIAUW Jarne
BUYSSE Emiel
CHETITI Melek
CLARACQ Rubens
DE BAETS Milan
DE BRUIJCKERE Jens
DE SCHEPPER Rune
DEKENS Thibo
GOESSAERT PROVé Tiemen
KESTELOOT Maro
VAN DEN BOSSCHE Jarne
VAN DEN BROECKE Anthony
VAN LANDEGHEM Robin
VAN LOO Jarne
VAN NIEUWENHUYSE Bas
VAN STEENBERGE Seppe
VEYS August
VOLCKAERT Vic
WILMSEN Thibault

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2022-2023


2078K. OLSENE SPORTIEF
WebsiteLocatie
2533K.V.V. ST-DENIJS SPORT
WebsiteLocatie
3038K.F.C. GAVERE-ASPER
WebsiteLocatie
3271EENDRACHT MOORTSELE
WebsiteLocatie
4816V.C. ZWIJNAARDE
WebsiteLocatie
6159S.K. MERELBEKE
WebsiteLocatie
6796E. ST-ANNA BOTTELARE
WebsiteLocatie
7206FC TENSTAR MELLE
WebsiteLocatie
7597K.S.V. MELSEN
WebsiteLocatie
8195EENDR. VINKT
WebsiteLocatie
8263F.C. SMETLEDE
WebsiteLocatie
8363VOORWAARTS GIJZEL-OOSTERZELE
WebsiteLocatie
9074K.V.V. HOU ENDE TROU ZWIJNAARDE
WebsiteLocatie
9477SK OOIDONCK LEERNE
WebsiteLocatie
9752FC ANATOLIA GENT
Locatie
Gepubliceerd op 19-08-2022

KALENDER SEIZOEN 2022-2023


vr 02/09/202220:00SKV OOSTAKKERFC SMETLEDE BReeks ORGD
vr 09/09/202220:00VW GIJZEL-OOSTERZELE SKV OOSTAKKERReeks ORGD
za 17/09/202215:15FC GAVERE-ASPER BSKV OOSTAKKERReeks ORGD
vr 23/09/202220:00SKV OOSTAKKERKVV ST-DENIJS SP BReeks ORGD
za 01/10/202215:00SK MERELBEKE SKV OOSTAKKERReeks ORGD
vr 07/10/202220:00SKV OOSTAKKERE VINKT BReeks ORGD
vr 14/10/202220:00KVVHT ZWIJNAARDE SKV OOSTAKKERReeks ORGD
vr 21/10/202220:00SKV OOSTAKKEREENDR MOORTSELE AReeks ORGD
za 29/10/202215:00KSV MELSEN BSKV OOSTAKKERReeks ORGD
vr 04/11/202219:30SKV OOSTAKKERKESA BOTTELARE BReeks ORGD
za 12/11/202213:30FC ANATOLIA GENT SKV OOSTAKKERReeks ORGD
vr 18/11/202219:30SKV OOSTAKKERK OLSENE SP BReeks ORGD
vr 25/11/202219:00SK OOIDONCK LEERNE ASKV OOSTAKKERReeks ORGD
vr 02/12/202219:30SKV OOSTAKKERVC ZWIJNAARDE Reeks ORGD
za 10/12/202214:30FCT MELLE BSKV OOSTAKKERReeks ORGDAMC
za 17/12/202212:30FC SMETLEDE BSKV OOSTAKKERReeks ORGD
vr 13/01/202319:30SKV OOSTAKKERVW GIJZEL-OOSTERZELE Reeks ORGD
vr 20/01/202319:30SKV OOSTAKKERFC GAVERE-ASPER BReeks ORGD
vr 27/01/202319:30KVV ST-DENIJS SP BSKV OOSTAKKERReeks ORGD
vr 03/02/202320:00SKV OOSTAKKERSK MERELBEKE Reeks ORGD
vr 10/02/202320:00E VINKT BSKV OOSTAKKERReeks ORGD
vr 24/02/202320:00SKV OOSTAKKERKVVHT ZWIJNAARDE Reeks ORGD
za 04/03/202315:00EENDR MOORTSELE ASKV OOSTAKKERReeks ORGD
vr 10/03/202320:00SKV OOSTAKKERKSV MELSEN BReeks ORGD
vr 17/03/202320:15KESA BOTTELARE BSKV OOSTAKKERReeks ORGD
vr 24/03/202320:00SKV OOSTAKKERFC ANATOLIA GENT Reeks ORGD
vr 31/03/202320:00K OLSENE SP BSKV OOSTAKKERReeks ORGD
vr 14/04/202320:00SKV OOSTAKKERSK OOIDONCK LEERNE AReeks ORGD
za 22/04/202315:00VC ZWIJNAARDE SKV OOSTAKKERReeks ORGD
vr 28/04/202320:00SKV OOSTAKKERFCT MELLE BReeks ORGDAMC
Gepubliceerd op 19-08-2022
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC