JEUGD - U17B - Scholieren

SEIZOEN 2020-2021


Trainer :
VAN DEN BOSSCHE Martial

Afgevaardigde :
VAN DE VELDE Bram

Trainingsdag 1 :
dinsdag van 18:30 - 19:45 uur
Terrein 1A
Kleedkamer 3

Trainingsdag 2 :
donderdag van 18:30 - 20:00 uur
Terrein 1A
Kleedkamer 4

Competitie :
U17 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G17I (niveau: 2-1)
Reeks 2: 2G17L (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SV WONDELGEM

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 06/02/2021
om 09:15 uur

SKV OOSTAKKER B

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2020-2021


BARLAS Mirac
BERREZZEG Otman
CADOT Antoine
CLAEYS Mats
DELLAERT Alexander
DHONDT Emile
DILEG Hivan
HOSTE Natan
LATTE Daan
SOBRIE Joppe
VAN DE VELDE Dries
VAN HALTEREN Benjamin
VAN LANDEGHEM Tim
VAN LOO Lars
VAN VRECKEM Jules
VANDEMOORTELE Tuur
VERBRUGGHE Eppo
WATERLOOS Rune

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2020-2021


2173K.F.C. HEUSDEN SPORT
WebsiteLocatie
2533K.V.V. ST-DENIJS SPORT
WebsiteLocatie
3851K.V.E. DRONGEN
WebsiteLocatie
4139K.F.C. HOGER OP KALKEN
WebsiteLocatie
4272K.F.C. EENDR. BELZELE EVERGEM
WebsiteLocatie
8552AVANTI STEKENE
WebsiteLocatie
9350STANDAARD MUIDE GENT
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
9658S.V. WONDELGEM
WebsiteLocatie
9662F.C. ROOIGEM RANGERS
WebsiteLocatie
9678SPORTKRING KEMZEKE
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 20-01-2021

KALENDER SEIZOEN 2020-2021


zo 06/09/202011:15ST MUIDE GENT ASKV OOSTAKKERReeks G17IAMC
za 12/09/202014:45SKV OOSTAKKERKFCHO KALKEN Reeks G17I
za 19/09/202014:45SKV OOSTAKKERSPORTKRING KEMZEKE Reeks G17I
za 26/09/202015:30AVANTI STEKENE SKV OOSTAKKERReeks G17I
za 03/10/202014:45SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG Reeks G17I
za 10/10/202010:30KFC HEUSDEN SP ASKV OOSTAKKERReeks G17I
za 17/10/202014:45SKV OOSTAKKERSV WONDELGEM Reeks G17I
za 24/10/202014:45SKV OOSTAKKERST MUIDE GENT AReeks G17IAMC
za 31/10/202010:15KFCHO KALKEN SKV OOSTAKKERReeks G17IPP
za 07/11/202013:30SPORTKRING KEMZEKE SKV OOSTAKKERReeks G17IPP
za 14/11/202014:45SKV OOSTAKKERAVANTI STEKENE Reeks G17IPP
za 21/11/202016:00JAGO ST.-A BERG SKV OOSTAKKERReeks G17IPP
za 28/11/202014:45SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP AReeks G17IPP
za 05/12/202009:15SV WONDELGEM SKV OOSTAKKERReeks G17IPP
za 06/02/202109:15SV WONDELGEM SKV OOSTAKKERReeks 2G17L
za 13/02/202114:45SKV OOSTAKKERKFCE BELZELE EVERGEM Reeks 2G17L
za 20/02/202114:30KVE DRONGEN BSKV OOSTAKKERReeks 2G17L
za 27/02/202116:00KVV ST-DENIJS SP ASKV OOSTAKKERReeks 2G17L
za 06/03/202114:45SKV OOSTAKKERFC ROOIGEM Reeks 2G17L
za 13/03/202114:45SKV OOSTAKKERSV WONDELGEM Reeks 2G17L
za 20/03/202110:00KFCE BELZELE EVERGEM SKV OOSTAKKERReeks 2G17L
za 27/03/202114:45SKV OOSTAKKERKVE DRONGEN BReeks 2G17L
za 10/04/202114:45SKV OOSTAKKERKVV ST-DENIJS SP AReeks 2G17L
za 17/04/202114:30FC ROOIGEM SKV OOSTAKKERReeks 2G17L
za 24/04/202109:15SV WONDELGEM SKV OOSTAKKERReeks 2G17L
za 08/05/202114:45SKV OOSTAKKERKFCE BELZELE EVERGEM Reeks 2G17L
za 15/05/202114:30KVE DRONGEN BSKV OOSTAKKERReeks 2G17L
za 29/05/202116:00KVV ST-DENIJS SP ASKV OOSTAKKERReeks 2G17L
za 05/06/202114:45SKV OOSTAKKERFC ROOIGEM Reeks 2G17LPP
Gepubliceerd op 20-01-2021
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC