JEUGD - U12B - Miniemen

SEIZOEN 2020-2021


Trainer :
DEBOEVERE Kjell

Afgevaardigde :
BOONE David

Trainingsdag 1 :
maandag van 18:30 - 20:00 uur
Terrein 2A
Kleedkamer 1

Trainingsdag 2 :
dinsdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 1A
Kleedkamer 1

Competitie :
U12 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G12O (niveau: 2-1)
Reeks 2: 2G12M (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SK LOCHRISTI B

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 08/05/2021
om 12:15 uur

SKV OOSTAKKER B

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2020-2021


AMPONSAH Damian
BOONE Iben
BUYSSE Seth
D HAUWE Milan
DE FRE Jens
GüL Yusuf
KöSE Kerem
MARTENS Yégor
MODI Ashraf
NOLLET Naut
PETERS Noah
SONRAI Ramzi
SYS Sander

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2020-2021


3324K.V.C. DE TOEK. BORSBEKE
Locatie
4057F.C. MERE
WebsiteLocatie
4139K.F.C. HOGER OP KALKEN
WebsiteLocatie
4262K.V. SINT-GILLIS
WebsiteLocatie
5617S.K. LOCHRISTI
WebsiteLocatie
5648K.S.C. WILSKR. HOFSTADE
WebsiteLocatie
6796E. ST-ANNA BOTTELARE
WebsiteLocatie
7326S.V. ZAFFELARE
WebsiteLocatie
7464S.K. VLIERZELE
Locatie
8102F.C. JUVENTUS SCHOONAARDE
WebsiteLocatie
8523FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 15-04-2021

KALENDER SEIZOEN 2020-2021


za 05/09/202011:00SKV OOSTAKKERKSCW HOFSTADE BReeks G12O
za 12/09/202009:30FCJ SCHOONAARDE ASKV OOSTAKKERReeks G12O
za 19/09/202009:30KVCDT BORSBEKE BSKV OOSTAKKERReeks G12O
za 26/09/202011:00SKV OOSTAKKERSK VLIERZELE Reeks G12O
za 03/10/202014:00FC MERE BSKV OOSTAKKERReeks G12O
za 10/10/202011:00SKV OOSTAKKERKESA BOTTELARE BReeks G12O
za 17/10/202010:00KV SINT-GILLIS SKV OOSTAKKERReeks G12O
za 24/10/202011:30KSCW HOFSTADE BSKV OOSTAKKERReeks G12O
za 31/10/202011:00SKV OOSTAKKERFCJ SCHOONAARDE AReeks G12OPP
za 07/11/202011:00SKV OOSTAKKERKVCDT BORSBEKE BReeks G12OPP
za 14/11/202009:00SK VLIERZELE SKV OOSTAKKERReeks G12OPP
za 21/11/202011:00SKV OOSTAKKERFC MERE BReeks G12OPP
za 28/11/202009:30KESA BOTTELARE BSKV OOSTAKKERReeks G12OPP
za 05/12/202011:00SKV OOSTAKKERKV SINT-GILLIS Reeks G12OPP
za 06/02/202110:00SKV OOSTAKKERKFCHO KALKEN AReeks 2G12MPP
za 13/02/202112:15SK LOCHRISTI BSKV OOSTAKKERReeks 2G12MPP
za 20/02/202109:45FCDKG BEERVELDE SKV OOSTAKKERReeks 2G12MPP
za 27/02/202110:00SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG BReeks 2G12MPP
za 06/03/202113:00SV ZAFFELARE BSKV OOSTAKKERReeks 2G12MPP
za 13/03/202113:00KFCHO KALKEN ASKV OOSTAKKERReeks 2G12MPP
za 20/03/202110:00SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI BReeks 2G12MPP
za 27/03/202110:00SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE Reeks 2G12MPP
za 10/04/202112:30JAGO ST.-A BERG BSKV OOSTAKKERReeks 2G12MPP
za 17/04/202110:00SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE BReeks 2G12MPP
za 24/04/202110:00SKV OOSTAKKERKFCHO KALKEN AReeks 2G12MPP
za 08/05/202112:15SK LOCHRISTI BSKV OOSTAKKERReeks 2G12M
za 15/05/202109:45FCDKG BEERVELDE SKV OOSTAKKERReeks 2G12M
za 29/05/202110:00SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG BReeks 2G12M
za 05/06/202113:00SV ZAFFELARE BSKV OOSTAKKERReeks 2G12MPP
Gepubliceerd op 15-04-2021
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC