JEUGD - U8A - Duiveltjes

SEIZOEN 2020-2021


Trainer :
DIERICK Stijn

Afgevaardigde :
JACOBS Pascal

Trainingsdag 1 :
dinsdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 2A
Kleedkamer 3

Trainingsdag 2 :
donderdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 2A
Kleedkamer 3

Competitie :
U8 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G8A (niveau: 3-2)
Reeks 2: 2G8D (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

RACING CLUB GENT C

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 10/04/2021
om 14:00 uur

SKV OOSTAKKER A

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2020-2021


COUCKE Vince
DE CROOCK Vince
JACOBS Alejandro
LAGAE Thijs
LEPLER Imano
NACHTERGAELE Matías
VAN DE VELDE Seppe
VANDAMME Felix
VANDENWEYER MILO
WIECZOREK Maurice

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2020-2021


11RACING CLUB GENT
WebsiteLocatie
2173K.F.C. HEUSDEN SPORT
WebsiteLocatie
4740EVERGEM 2020
WebsiteLocatie
4744F.C. ASSENEDE
WebsiteLocatie
5154K.S.C. EXC. MARIAKERKE
WebsiteLocatie
5358F.C. DESTELBERGEN
WebsiteLocatie
7026K.V.V. KL. BASSEVELDE
WebsiteLocatie
8102F.C. JUVENTUS SCHOONAARDE
WebsiteLocatie
8552AVANTI STEKENE
WebsiteLocatie
9079V.S.V. GENT
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 06-03-2021

KALENDER SEIZOEN 2020-2021


za 05/09/202009:30SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP AReeks G8A
za 12/09/202009:15KSCE MARIAKERKE ASKV OOSTAKKERReeks G8A
za 19/09/202009:30VSV GENT ASKV OOSTAKKERReeks G8A
za 26/09/202009:30SKV OOSTAKKERFCJ SCHOONAARDE AReeks G8APP
za 03/10/202009:30JAGO ST.-A BERG ASKV OOSTAKKERReeks G8A
za 10/10/202009:30SKV OOSTAKKERRACING CLUB GENT CReeks G8A
za 17/10/202009:30FC DESTELBERGEN BSKV OOSTAKKERReeks G8A
za 24/10/202011:15KFC HEUSDEN SP ASKV OOSTAKKERReeks G8A
za 31/10/202009:30SKV OOSTAKKERKSCE MARIAKERKE AReeks G8APP
za 07/11/202009:30SKV OOSTAKKERVSV GENT AReeks G8APP
za 14/11/202009:30FCJ SCHOONAARDE ASKV OOSTAKKERReeks G8APP
za 21/11/202009:30SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG AReeks G8APP
za 28/11/202012:00RACING CLUB GENT CSKV OOSTAKKERReeks G8APP
za 05/12/202009:30SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN BReeks G8APP
za 06/02/202110:30SKV OOSTAKKEREVERGEM 2020 AReeks 2G8DPP
zo 14/02/202110:00KVVK BASSEVELDE SKV OOSTAKKERReeks 2G8DPP
za 20/02/202111:00FC ASSENEDE ASKV OOSTAKKERReeks 2G8DPP
za 27/02/202110:30SKV OOSTAKKERRACING CLUB GENT CReeks 2G8DPP
za 06/03/202111:00AVANTI STEKENE BSKV OOSTAKKERReeks 2G8DPP
za 13/03/202110:00EVERGEM 2020 ASKV OOSTAKKERReeks 2G8DPP
za 20/03/202110:30SKV OOSTAKKERKVVK BASSEVELDE Reeks 2G8DPP
za 27/03/202110:30SKV OOSTAKKERFC ASSENEDE AReeks 2G8DPP
za 10/04/202114:00RACING CLUB GENT CSKV OOSTAKKERReeks 2G8D
za 17/04/202110:30SKV OOSTAKKERAVANTI STEKENE BReeks 2G8D
za 24/04/202110:30SKV OOSTAKKEREVERGEM 2020 AReeks 2G8D
zo 09/05/202110:00KVVK BASSEVELDE SKV OOSTAKKERReeks 2G8D
za 15/05/202111:00FC ASSENEDE ASKV OOSTAKKERReeks 2G8D
za 29/05/202110:30SKV OOSTAKKERRACING CLUB GENT CReeks 2G8D
za 05/06/202111:00AVANTI STEKENE BSKV OOSTAKKERReeks 2G8DPP
Gepubliceerd op 06-03-2021
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC