JEUGD - U13A - Miniemen

SEIZOEN 2020-2021


Trainer :
VAN LOO Nico

Afgevaardigde :
WACHTELAER Ruben

Trainingsdag 1 :
maandag van 18:30 - 20:00 uur
Terrein 2B
Kleedkamer 3

Trainingsdag 2 :
woensdag van 18:00 - 19:00 uur
Terrein 1A
Kleedkamer 4

Competitie :
U13 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G13J (niveau: 2)
Reeks 2: 2G13G (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SKV OOSTAKKER A

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 10/04/2021
om 11:00 uur

JAGO ST.-A BERG A

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2020-2021


BAETENS Niels
BOCUK Emirhan
BOUCHALA Bilal
BRACKE Rune
DE BEIR Jaade
DEBRABANDERE Jonas
HAESEBEYT Floris
RANA Prasan
RIGA Daan
VAN DE VELDE Arne
VAN DEN BOSSCHE Ilias
VAN LOO Gilanno
WACHTELAER Léon

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2020-2021


2173K.F.C. HEUSDEN SPORT
WebsiteLocatie
3032K.V. CERCLE MELLE
WebsiteLocatie
3551K.F.C. MERELBEKE
WebsiteLocatie
5358F.C. DESTELBERGEN
WebsiteLocatie
5488F.C. ST-JORIS SLEIDINGE
WebsiteLocatie
7206FC TENSTAR MELLE
WebsiteLocatie
8642K.F.C. EDEBOYS
WebsiteLocatie
9074K.V.V. HOU ENDE TROU ZWIJNAARDE
WebsiteLocatie
9079V.S.V. GENT
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 06-03-2021

KALENDER SEIZOEN 2020-2021


za 05/09/202009:00KVC MELLE ASKV OOSTAKKERReeks G13J
za 12/09/202011:00SKV OOSTAKKERVSV GENT AReeks G13J
za 19/09/202011:00SKV OOSTAKKERKVVHT ZWIJNAARDE Reeks G13J
za 26/09/202011:00KFC EDEBOYS SKV OOSTAKKERReeks G13JPP
za 03/10/202011:00SKV OOSTAKKERFCSJ SLEIDINGE BReeks G13J
za 10/10/202013:00KFC MERELBEKE BSKV OOSTAKKERReeks G13J
za 17/10/202011:00SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN BReeks G13J
za 24/10/202011:00SKV OOSTAKKERKVC MELLE AReeks G13J
za 31/10/202012:45VSV GENT ASKV OOSTAKKERReeks G13JPP
za 07/11/202009:30KVVHT ZWIJNAARDE SKV OOSTAKKERReeks G13JPP
za 14/11/202011:00SKV OOSTAKKERKFC EDEBOYS Reeks G13JPP
za 21/11/202009:30FCSJ SLEIDINGE BSKV OOSTAKKERReeks G13JPP
za 28/11/202011:00SKV OOSTAKKERKFC MERELBEKE BReeks G13JPP
za 05/12/202009:30FC DESTELBERGEN BSKV OOSTAKKERReeks G13JPP
za 06/02/202110:30FCT MELLE ASKV OOSTAKKERReeks 2G13GPP
za 13/02/202111:00SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP Reeks 2G13GPP
za 20/02/202111:00SKV OOSTAKKERKVC MELLE BReeks 2G13GPP
za 27/02/202111:00JAGO ST.-A BERG ASKV OOSTAKKERReeks 2G13GPP
za 06/03/202111:00SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN AReeks 2G13GPP
za 13/03/202111:00SKV OOSTAKKERFCT MELLE AReeks 2G13GPP
za 20/03/202111:15KFC HEUSDEN SP SKV OOSTAKKERReeks 2G13GPP
za 27/03/202109:00KVC MELLE BSKV OOSTAKKERReeks 2G13GPP
za 10/04/202111:00SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG AReeks 2G13G
za 17/04/202111:00FC DESTELBERGEN ASKV OOSTAKKERReeks 2G13G
za 24/04/202110:30FCT MELLE ASKV OOSTAKKERReeks 2G13G
za 08/05/202111:00SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP Reeks 2G13G
za 15/05/202111:00SKV OOSTAKKERKVC MELLE BReeks 2G13G
za 29/05/202111:00JAGO ST.-A BERG ASKV OOSTAKKERReeks 2G13G
za 05/06/202111:00SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN AReeks 2G13GPP
Gepubliceerd op 06-03-2021
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC