JEUGD - U9B - Duiveltjes

SEIZOEN 2021-2022


Trainer :
CROMMELINCK Michiel
STEYAERT Ulrik

Afgevaardigde :

Trainingsdag 1 :
maandag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 2C
Kleedkamer 7

Trainingsdag 2 :
woensdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 2C
Kleedkamer 7

Competitie :
U9 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks G9U (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SKV OOSTAKKER B

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 27/11/2021
om 11:30 uur

FC DAKNAM A

Selectie:
BARTHOLOMEEUSEN Frederik - COUSSEMENT Reus - GHEYSENS Jeremy - LOEYS CLOET Cooper - STEYAERT Lubbe - STOCKMAN Basile - VAN MELCKEBEKE Jeroom - VANFLETEREN Mats

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2021-2022


BARTHOLOMEEUSEN Frederik
BERTE Jobe
COUSSEMENT Reus
GHEYSENS Jeremy
LOEYS CLOET Cooper
STEYAERT Lubbe
STOCKMAN Basile
VAN MELCKEBEKE Jeroom
VANFLETEREN Mats

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2021-2022


2990KFC MOERBEKE
WebsiteLocatie
4744F.C. ASSENEDE
WebsiteLocatie
5617S.K. LOCHRISTI
WebsiteLocatie
7187S.K. LOKEREN DOORSLAAR
WebsiteLocatie
7210F.C. ST.KRUIS-WINKEL
WebsiteLocatie
7326S.V. ZAFFELARE
WebsiteLocatie
9125F.C. DAKNAM
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 27-11-2021

KALENDER SEIZOEN 2021-2022


za 04/09/202111:30SKV OOSTAKKERFC ST-KRUIS-W Reeks G9U
za 11/09/202110:00FC ASSENEDE BSKV OOSTAKKERReeks G9U
za 18/09/202111:30SKV OOSTAKKERKFC MOERBEKE AReeks G9U
za 25/09/202109:30SK LOCHRISTI CSKV OOSTAKKERReeks G9U
za 02/10/202111:30SKV OOSTAKKERSKL DOORSLAAR CReeks G9U
za 09/10/202112:30FC DAKNAM ASKV OOSTAKKERReeks G9U
za 16/10/202111:30SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE Reeks G9U
za 23/10/202110:30FC ST-KRUIS-W SKV OOSTAKKERReeks G9U
za 30/10/202111:30SKV OOSTAKKERFC ASSENEDE BReeks G9U
za 06/11/202109:30KFC MOERBEKE ASKV OOSTAKKERReeks G9U
za 13/11/202111:30SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI CReeks G9U
za 20/11/202111:30SKL DOORSLAAR CSKV OOSTAKKERReeks G9U
za 27/11/202111:30SKV OOSTAKKERFC DAKNAM AReeks G9U
za 04/12/202109:30SV ZAFFELARE SKV OOSTAKKERReeks G9U
Gepubliceerd op 27-11-2021
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC