SENIOREN - SA - A-kern

SEIZOEN 2019-2020


Trainer :
DIERICK Stijn

Afgevaardigde :
PREAT Dominique

Trainingsdag 1 :
dinsdag van 20:00 - 21:30 uur
Terrein 1A
Kleedkamer 1

Trainingsdag 2 :
donderdag van 20:00 - 21:30 uur
Terrein 1A
Kleedkamer 1

Competitie :
3e Provinciale Oost-Vlaanderen
Reeks 3A

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

Momenteel geen wedstrijd gepland

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2019-2020


BRAECKMAN Kobe
BRAECKMAN Wannes
BRESSERS Thomas
CLAUS Kevin
DE BAERDEMAEKER Sam
DE BRUIJCKERE Stijn
DE CLERCK Mike
DE PUYDT Quinten
DECRAEMER Koen
DERUDDER Joeri
ES Oyano
HELDERWERT Ortwin
LIPPENS Arne
LUYTEN Jacob
PLATINCK Gianni
REMY Jonas
ROBAEYST Sandy
VAN BAEVEGHEM Jan
VAN BAEVEGHEM Tom
VAN DE SOMPEL Sebastičn
VAN DE WOESTYNE Fabio
VAN STEENKISTE Stefan
VANDE CAUTER Glenn
VERSCHELDEN Chris
VERSTRAETEN Jonas

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2019-2020


4399EXC. DONK
WebsiteLocatie
4655K.F.A.C. WAARSCHOOT
WebsiteLocatie
5358F.C. DESTELBERGEN
WebsiteLocatie
5617S.K. LOCHRISTI
WebsiteLocatie
6263V.V. EENDRACHT HANSBEKE
WebsiteLocatie
7210F.C. ST.KRUIS-WINKEL
WebsiteLocatie
7326S.V. ZAFFELARE
WebsiteLocatie
7514S.K. WACHTEBEKE
WebsiteLocatie
7558V.K. WATERVLIET
WebsiteLocatie
8195EENDR. VINKT
WebsiteLocatie
8523FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
WebsiteLocatie
8893DARING MARIA-AALTER
WebsiteLocatie
9350STANDAARD MUIDE GENT
WebsiteLocatie
9498VOETBAL CLUB BOEKHOUTE
WebsiteLocatie
9565ERTVELDE UNITED
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 08-05-2020

KALENDER SEIZOEN 2019-2020


za 31/08/201919:00ST. MUIDE GENT SKV OOSTAKKERReeks 3A1 - 0
za 07/09/201919:30SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE Reeks 3A0 - 5
za 14/09/201919:30ERTVELDE UNITED SKV OOSTAKKERReeks 3A4 - 1
za 21/09/201919:30SKV OOSTAKKERFC ST.-KRUIS-W. Reeks 3A3 - 2
za 28/09/201919:30VK WATERVLIET SKV OOSTAKKERReeks 3A2 - 1
za 05/10/201919:30SKV OOSTAKKEREXC. DONK Reeks 3A0 - 2
zo 13/10/201917:00SK LOCHRISTI BSKV OOSTAKKERReeks 3A3 - 0
za 19/10/201919:30SKV OOSTAKKERVC BOEKHOUTE Reeks 3A1 - 3
zo 27/10/201915:00VVE HANSBEKE SKV OOSTAKKERReeks 3A3 - 4
zo 03/11/201914:30SKV OOSTAKKERE. VINKT AReeks 3A0 - 4
za 09/11/201919:30SKV OOSTAKKERSK WACHTEBEKE Reeks 3A3 - 3
zo 17/11/201914:30KFAC WAARSCHOOT SKV OOSTAKKERReeks 3A1 - 1
za 23/11/201919:30SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN Reeks 3A0 - 9
zo 01/12/201914:30DARING MARIA-AALTER SKV OOSTAKKERReeks 3A2 - 1
za 07/12/201919:30SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE BReeks 3A3 - 0
za 14/12/201919:30SKV OOSTAKKERST. MUIDE GENT Reeks 3A4 - 1
zo 05/01/202014:30FCDKG BEERVELDE SKV OOSTAKKERReeks 3A7 - 0
za 11/01/202019:30SKV OOSTAKKERERTVELDE UNITED Reeks 3A1 - 6
zo 19/01/202015:00FC ST.-KRUIS-W. SKV OOSTAKKERReeks 3A4 - 0
zo 26/01/202015:00SKV OOSTAKKERVK WATERVLIET Reeks 3A0 - 3
zo 02/02/202015:00EXC. DONK SKV OOSTAKKERReeks 3A2 - 0
za 08/02/202019:30SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI BReeks 3A1 - 2
za 29/02/202019:30SKV OOSTAKKERVVE HANSBEKE Reeks 3A2 - 3
zo 08/03/202015:00E. VINKT ASKV OOSTAKKERReeks 3A0 - 0
zo 15/03/202015:30SK WACHTEBEKE SKV OOSTAKKERReeks 3APP
za 21/03/202019:30SKV OOSTAKKERKFAC WAARSCHOOT Reeks 3APP
zo 29/03/202015:00FC DESTELBERGEN SKV OOSTAKKERReeks 3APP
zo 05/04/202015:00VC BOEKHOUTE SKV OOSTAKKERReeks 3APP
zo 19/04/202015:00SKV OOSTAKKERDARING MARIA-AALTER Reeks 3APP
za 25/04/202019:00SV ZAFFELARE BSKV OOSTAKKERReeks 3APP
Gepubliceerd op 08-05-2020
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC