JEUGD - U7A - Duiveltjes

SEIZOEN 2021-2022


Trainer :
SOBRIE Joppe

Afgevaardigde :
BRUNEEL Bartel
VAN STEENBERGE Sander

Trainingsdag 1 :
woensdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 2A
Kleedkamer 6

Trainingsdag 2 :
vrijdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 2A
Kleedkamer 7

Competitie :
U7 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G7Q (niveau: )
Reeks 2: 2G8V (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SKV OOSTAKKER C

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 29/01/2022
om 09:30 uur

SV ZAFFELARE

Selectie:
BOTTE Noah - EL OULLADI Ilias - FACCENDA Milo - VAN DEN BOSSCHE Jary - VAN STEENBERGE Emiel - VISPOEL Kobe - WIECZOREK Marcel

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2021-2022


BOTTE Noah
BRUNEEL DE MARTELAERE Toon
EL OULLADI Ilias
FACCENDA Milo
LAUWERS Seppe
LYBEER Marcus
VAN DEN BOSSCHE Jary
VAN STEENBERGE Emiel
VISPOEL Kobe
WIECZOREK Marcel

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2021-2022


662KFC EVERGEM-CENTER
WebsiteLocatie
3821K.F.C. SPARTA PETEGEM
WebsiteLocatie
3878F.C.S.K.V. OVERMERE
WebsiteLocatie
4139K.F.C. HOGER OP KALKEN
WebsiteLocatie
4272K.F.C. EENDR. BELZELE EVERGEM
WebsiteLocatie
4740EVERGEM 2020
WebsiteLocatie
5154K.S.C. EXC. MARIAKERKE
WebsiteLocatie
5488F.C. ST-JORIS SLEIDINGE
WebsiteLocatie
7187S.K. LOKEREN DOORSLAAR
WebsiteLocatie
7326S.V. ZAFFELARE
WebsiteLocatie
7514S.K. WACHTEBEKE
WebsiteLocatie
9125F.C. DAKNAM
WebsiteLocatie
9350STANDAARD MUIDE GENT
WebsiteLocatie
9508V.K.S. HAMME-ZOGGE
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 27-01-2022

KALENDER SEIZOEN 2021-2022


za 04/09/202109:30ST MUIDE GENT ASKV OOSTAKKERReeks G7Q
wo 15/09/202117:30SKV OOSTAKKEREVERGEM 2020 BReeks G7Q
za 18/09/202109:30FCSJ SLEIDINGE SKV OOSTAKKERReeks G7Q
za 25/09/202109:30SKV OOSTAKKERKFCE BELZELE EVERGEM Reeks G7Q
za 02/10/202109:30KFC EVERGEM CENTER ASKV OOSTAKKERReeks G7Q
za 09/10/202109:30SKV OOSTAKKERKSCE MARIAKERKE BReeks G7Q
za 16/10/202113:00KFC SPARTA PETEGEM CSKV OOSTAKKERReeks G7Q
za 23/10/202109:30SKV OOSTAKKERST MUIDE GENT AReeks G7Q
za 30/10/202110:00EVERGEM 2020 BSKV OOSTAKKERReeks G7Q
za 06/11/202109:30SKV OOSTAKKERFCSJ SLEIDINGE Reeks G7Q
za 13/11/202111:00KFCE BELZELE EVERGEM SKV OOSTAKKERReeks G7Q
za 20/11/202109:30SKV OOSTAKKERKFC EVERGEM CENTER AReeks G7Q
za 27/11/202110:45KSCE MARIAKERKE BSKV OOSTAKKERReeks G7Q
za 04/12/202109:30SKV OOSTAKKERKFC SPARTA PETEGEM CReeks G7Q
za 08/01/202211:15VKS HAMME-ZOGGE SKV OOSTAKKERReeks 2G8V
za 15/01/202209:30SKV OOSTAKKERSKL DOORSLAAR CReeks 2G8V
za 22/01/202210:00KFCHO KALKEN BSKV OOSTAKKERReeks 2G8V
za 29/01/202209:30SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE Reeks 2G8V
za 05/02/202209:30SK WACHTEBEKE BSKV OOSTAKKERReeks 2G8V
za 12/02/202209:30FC DAKNAM ASKV OOSTAKKERReeks 2G8V
za 19/02/202209:30SKV OOSTAKKERFCSKV OVERMERE BReeks 2G8V
za 05/03/202209:30SKV OOSTAKKERVKS HAMME-ZOGGE Reeks 2G8V
za 12/03/202211:30SKL DOORSLAAR CSKV OOSTAKKERReeks 2G8V
za 19/03/202209:30SKV OOSTAKKERKFCHO KALKEN BReeks 2G8V
za 26/03/202209:30SV ZAFFELARE SKV OOSTAKKERReeks 2G8V
za 02/04/202209:30SKV OOSTAKKERSK WACHTEBEKE BReeks 2G8V
za 09/04/202209:30SKV OOSTAKKERFC DAKNAM AReeks 2G8V
za 23/04/202210:00FCSKV OVERMERE BSKV OOSTAKKERReeks 2G8V
Gepubliceerd op 27-01-2022
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC