JEUGD - U15B - Knapen

SEIZOEN 2020-2021


Trainer :
DE RIDDER Duncan

Afgevaardigde :
DE GRAEVE Stefan

Trainingsdag 1 :
maandag van 18:30 - 19:45 uur
Terrein 1B
Kleedkamer 4

Trainingsdag 2 :
woensdag van 17:30 - 19:00 uur
Terrein 1B
Kleedkamer 2

Competitie :
U15 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G15K (niveau: 2-1)
Reeks 2: 2G15N (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SV ZAFFELARE

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 08/05/2021
om 15:15 uur

SKV OOSTAKKER B

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2020-2021


CLAEYS Milo
COEMAN Jasper
COOLE Kenny
DE GRAEVE Nils
DE WITTE Tanguy
DOUBELS Maxime
EVGENIEV Ahil
GROSSFELD Jef
KABA Mory
LAROY Kyandro
LOGé Jasper
ROELANDT Roan
VAN DAMME Thiebe
VAN DE PUTTE Jonas
VAN DE VELDE Tom
VAN ERTVELDE Dedan

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2020-2021


2078K. OLSENE SPORTIEF
WebsiteLocatie
2533K.V.V. ST-DENIJS SPORT
WebsiteLocatie
4220K.S.K. MALDEGEM
WebsiteLocatie
4740EVERGEM 2020
WebsiteLocatie
4744F.C. ASSENEDE
WebsiteLocatie
6796E. ST-ANNA BOTTELARE
WebsiteLocatie
7210F.C. ST.KRUIS-WINKEL
WebsiteLocatie
7326S.V. ZAFFELARE
WebsiteLocatie
7514S.K. WACHTEBEKE
WebsiteLocatie
7777ZEVEREN SPORTIEF
WebsiteLocatie
8988V.V. VOLKEGEM
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 15-04-2021

KALENDER SEIZOEN 2020-2021


za 05/09/202014:45SKV OOSTAKKERKVV ST-DENIJS SP BReeks G15K
za 12/09/202009:30ZEVEREN SP SKV OOSTAKKERReeks G15K
wo 23/09/202018:30SKV OOSTAKKERKSK MALDEGEM Reeks G15K
za 26/09/202014:45SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG AReeks G15KPP
za 03/10/202009:15VV VOLKEGEM BSKV OOSTAKKERReeks G15K
za 10/10/202014:45SKV OOSTAKKERKESA BOTTELARE BReeks G15K
za 17/10/202012:00K OLSENE SP SKV OOSTAKKERReeks G15K
za 24/10/202013:45KVV ST-DENIJS SP BSKV OOSTAKKERReeks G15K
za 31/10/202014:45SKV OOSTAKKERZEVEREN SP Reeks G15KPP
za 07/11/202013:30KSK MALDEGEM SKV OOSTAKKERReeks G15KPP
za 14/11/202016:00JAGO ST.-A BERG ASKV OOSTAKKERReeks G15KPP
za 21/11/202014:45SKV OOSTAKKERVV VOLKEGEM BReeks G15KPP
za 28/11/202015:30KESA BOTTELARE BSKV OOSTAKKERReeks G15KPP
za 05/12/202014:45SKV OOSTAKKERK OLSENE SP Reeks G15KPP
za 06/02/202114:45SKV OOSTAKKERFC ST-KRUIS-W Reeks 2G15NPP
za 13/02/202115:15SV ZAFFELARE SKV OOSTAKKERReeks 2G15NPP
za 20/02/202116:00FC ASSENEDE BSKV OOSTAKKERReeks 2G15NPP
za 27/02/202114:45SKV OOSTAKKEREVERGEM 2020 BReeks 2G15NPP
za 06/03/202113:00SK WACHTEBEKE SKV OOSTAKKERReeks 2G15NPP
za 13/03/202113:30FC ST-KRUIS-W SKV OOSTAKKERReeks 2G15NPP
za 20/03/202114:45SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE Reeks 2G15NPP
za 27/03/202114:45SKV OOSTAKKERFC ASSENEDE BReeks 2G15NPP
za 10/04/202115:30EVERGEM 2020 BSKV OOSTAKKERReeks 2G15NPP
za 17/04/202114:45SKV OOSTAKKERSK WACHTEBEKE Reeks 2G15NPP
za 24/04/202114:45SKV OOSTAKKERFC ST-KRUIS-W Reeks 2G15NPP
za 08/05/202115:15SV ZAFFELARE SKV OOSTAKKERReeks 2G15N
za 15/05/202116:00FC ASSENEDE BSKV OOSTAKKERReeks 2G15N
za 29/05/202114:45SKV OOSTAKKEREVERGEM 2020 BReeks 2G15N
za 05/06/202113:00SK WACHTEBEKE SKV OOSTAKKERReeks 2G15NPP
Gepubliceerd op 15-04-2021
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC