TRAININGSMOMENTEN SEIZOEN 2021-2022

Onder voorbehoud van eventuele wijzigingen


TrainingTrainer(s) Training (terrein - kleedkamer)
U6
Duiveltjes
(2016)
DIERICX Gianni
INGHELBRECHT Arjen
woensdag 17:30 - 18:30u. (2C - kleedkamer 1)

vrijdag 17:30 - 18:30u. (2B - kleedkamer 4)
U7
Duiveltjes
(2015)
SOBRIE Joppe
woensdag 17:30 - 18:30u. (2A - kleedkamer 1)

vrijdag 17:30 - 18:30u. (2A - kleedkamer 5)
U8A
Duiveltjes
(2014)
VEYS August
dinsdag 17:30 - 18:30u. (2A - kleedkamer 1)

donderdag 17:30 - 18:30u. (3 - kleedkamer 1)
U8B
Duiveltjes
(2014)
INGHELBRECHT Birger
maandag 17:30 - 18:30u. (2C - kleedkamer 1)

woensdag 16:30 - 17:30u. (2B - kleedkamer 1)
U9A
Duiveltjes
(2013)
GOVAERT Michael
maandag 17:30 - 18:30u. (2B - kleedkamer 1)

woensdag 17:30 - 18:30u. (2B - kleedkamer 1)
U9B
Duiveltjes
(2013)
CROMMELINCK Michiel
STEYAERT Ulrik
maandag 17:30 - 18:30u. (2C - kleedkamer )

woensdag 17:30 - 18:30u. (4 - kleedkamer 1)
U10A
Preminiemen
(2012)
VAN NUFFEL Stef
woensdag 18:00 - 19:00u. (1A - kleedkamer 2)

vrijdag 17:30 - 19:00u. (1A - kleedkamer 6)
U10B
Preminiemen
(2012)
woensdag 18:30 - 19:30u. (2B - kleedkamer )

vrijdag 18:00 - 19:30u. (2C - kleedkamer )
U11
Preminiemen
(2011)
THEUNINCK Steve
dinsdag 18:30 - 20:00u. (2A - kleedkamer 1)

donderdag 17:30 - 18:30u. (1A - kleedkamer 2)
U12A
Miniemen
(2010)
SCHITTEKATTE Thierry
SOBRIE Jeroen
maandag 17:30 - 18:30u. (1B - kleedkamer 3)

donderdag 17:30 - 19:00u. (2B - kleedkamer 5)
U12B
Miniemen
(2010)
DOBBELAER Franky
dinsdag 18:30 - 20:00u. (2B - kleedkamer 1)

donderdag 17:30 - 18:30u. (2A - kleedkamer 7)
U13A
Miniemen
(2009)
GOVAERT Michael
maandag 18:30 - 20:00u. (2B - kleedkamer 5)

donderdag 17:30 - 18:30u. (1B - kleedkamer 3)
U13B
Miniemen
(2009)
DE SMET Nico
woensdag 18:30 - 19:30u. (2A - kleedkamer )

vrijdag 18:30 - 20:00u. (2AB - kleedkamer )
U15A
Knapen
(2007-2008)
VAN LOO Nico
maandag 18:30 - 19:45u. (1B - kleedkamer 3)

woensdag 19:00 - 20:30u. (1B - kleedkamer 3)
U15B
Knapen
(2007-2008)
DE BRUYCKER Nick
DE BRUYCKER Rudy
maandag 18:45 - 20:00u. (1A - kleedkamer 2)

woensdag 19:00 - 20:30u. (1A - kleedkamer 2)
U15C
Knapen
(2007-2008)
DE TOLLENAERE David
maandag 18:30 - 19:45u. (2AB - kleedkamer )

vrijdag 17:30 - 19:00u. (1A - kleedkamer )
U17A
Scholieren
(2005-2006)
LATTE Kasper
VANDEMOORTELE Tom
dinsdag 18:45 - 20:00u. (1A - kleedkamer )

donderdag 18:30 - 20:00u. (1A - kleedkamer )
U17B
Scholieren
(2005-2006)
RAMCIC Edin
maandag 17:30 - 18:45u. (1A - kleedkamer )

woensdag 17:30 - 19:00u. (1B - kleedkamer )
U21A
Jongbeloften
(2001-2004)
MEESEN Emerson
maandag 19:45 - 21:15u. (1B - kleedkamer )

woensdag 20:00 - 21:15u. (2 - kleedkamer )
U21B
Jongbeloften
(2001-2004)
BULTIAUW Steven
VAN DEN BOSSCHE Ludo
dinsdag 18:30 - 20:00u. (1B - kleedkamer )

donderdag 18:30 - 19:45u. (1B - kleedkamer )
DA
Dames
DE BRUYCKER Nick
DE BRUYCKER Rudy
maandag 20:00 - 21:15u. (1A - kleedkamer 4)
SA
A-kern
DIERICK Stijn
dinsdag 20:00 - 21:30u. (1 - kleedkamer 2)

donderdag 20:00 - 21:30u. (1 - kleedkamer 2)
SB
Beloften
DEBOEVERE Kjell
dinsdag 20:00 - 21:30u. (2 - kleedkamer 3)

donderdag 20:00 - 21:30u. (2AB - kleedkamer 3)
SC
Zondagsreserven
STEVENS Tijl
THEUNINCK Sebastien
donderdag 20:00 - 21:30u. (2C - kleedkamer 1)
SG
G-voetbal
VANGHELUWE Jens
woensdag 17:30 - 18:30u. (2C - kleedkamer )
K10-13
Keepers U10-U11-U12-U13
donderdag 17:30 - 18:30u. (2C - kleedkamer )
K15-17
Keepers U15-U17
woensdag 16:30 - 17:30u. (1B - kleedkamer )
K21-S
Keepers U21-SB-SA
BELAEY Eddy

Omwille van privacyredenen geven we geen contactgegevens (telefoonnummers of e-mailadressen) vrij van onze trainers. Wenst u niettemin iemand van onze trainers te contacteren, kan dit steeds door een bericht te sturen via ons contactformulier. Vermeldt wel in uw bericht duidelijk om welke trainer(s) het gaat.

ONZE TERREINEN


ZIJ STEUNEN ONS

Met grote dank aan al onze sponsors welke je via de rubriek SPONSORS allemaal kan raadplegen.