JEUGD - U9A - Duiveltjes

SEIZOEN 2020-2021


Trainer :
VAN NUFFEL Stef

Afgevaardigde :
DE KEYSER Wouter

Trainingsdag 1 :
woensdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 3
Kleedkamer 3

Trainingsdag 2 :
vrijdag van 17:30 - 19:30 uur
Terrein 2A
Kleedkamer 3

Competitie :
U9 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G9C (niveau: 2)
Reeks 2: 2G9G (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

JAGO ST.-A BERG A

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 06/02/2021
om 09:30 uur

SKV OOSTAKKER A

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2020-2021


BIESMANS Brent
CLAUS Siebe
DE KEYSER Leon
KYAZIMOV Kaan
LEYNS Nand
VAN VLAENDER Guillaume
VAN WYMEERSCH Jayden
VANFLETEREN Thor

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2020-2021


4740EVERGEM 2020
WebsiteLocatie
5358F.C. DESTELBERGEN
WebsiteLocatie
7187S.K. LOKEREN DOORSLAAR
WebsiteLocatie
7326S.V. ZAFFELARE
WebsiteLocatie
7330F.C. EKSAARDE
WebsiteLocatie
7514S.K. WACHTEBEKE
WebsiteLocatie
8102F.C. JUVENTUS SCHOONAARDE
WebsiteLocatie
8523FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
9675JONG SG DENDERMONDE
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 20-01-2021

KALENDER SEIZOEN 2020-2021


za 05/09/202009:30FCJ SCHOONAARDE ASKV OOSTAKKERReeks G9C
za 12/09/202011:30SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE BReeks G9C
za 19/09/202011:30SKV OOSTAKKERFC EKSAARDE AReeks G9C
za 26/09/202012:30JONG SG DENDERMONDE ASKV OOSTAKKERReeks G9C
za 03/10/202011:30SKV OOSTAKKERSKL DOORSLAAR CReeks G9C
za 10/10/202009:45FCDKG BEERVELDE ASKV OOSTAKKERReeks G9C
za 17/10/202011:30SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN AReeks G9C
za 24/10/202011:30SKV OOSTAKKERFCJ SCHOONAARDE AReeks G9CPP
za 31/10/202009:30SV ZAFFELARE BSKV OOSTAKKERReeks G9CPP
zo 08/11/202011:00FC EKSAARDE ASKV OOSTAKKERReeks G9CPP
za 14/11/202011:30SKV OOSTAKKERJONG SG DENDERMONDE AReeks G9CPP
za 21/11/202010:00SKL DOORSLAAR CSKV OOSTAKKERReeks G9CPP
za 28/11/202011:30SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE AReeks G9CPP
za 05/12/202012:30FC DESTELBERGEN ASKV OOSTAKKERReeks G9CPP
za 06/02/202109:30JAGO ST.-A BERG ASKV OOSTAKKERReeks 2G9G
za 13/02/202110:00SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE AReeks 2G9G
za 20/02/202110:00SKV OOSTAKKERSK WACHTEBEKE Reeks 2G9G
za 27/02/202110:15EVERGEM 2020 ASKV OOSTAKKERReeks 2G9G
za 06/03/202110:00SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN AReeks 2G9G
za 13/03/202110:00SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG AReeks 2G9G
za 20/03/202111:15SV ZAFFELARE ASKV OOSTAKKERReeks 2G9G
za 27/03/202109:30SK WACHTEBEKE SKV OOSTAKKERReeks 2G9G
za 10/04/202110:00SKV OOSTAKKEREVERGEM 2020 AReeks 2G9G
za 17/04/202112:30FC DESTELBERGEN ASKV OOSTAKKERReeks 2G9G
za 24/04/202109:30JAGO ST.-A BERG ASKV OOSTAKKERReeks 2G9G
za 08/05/202110:00SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE AReeks 2G9G
za 15/05/202110:00SKV OOSTAKKERSK WACHTEBEKE Reeks 2G9G
za 29/05/202110:15EVERGEM 2020 ASKV OOSTAKKERReeks 2G9G
za 05/06/202110:00SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN AReeks 2G9GPP
Gepubliceerd op 20-01-2021
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC