JEUGD - U7B - Duiveltjes

SEIZOEN 2020-2021


Trainer :
D HONDT Bram

Afgevaardigde :
GUERREIRO CAVACO Line

Trainingsdag 1 :
maandag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 2B
Kleedkamer 4

Trainingsdag 2 :
woensdag van 16:30 - 17:30 uur
Terrein 2B
Kleedkamer 3

Competitie :
U7 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G7Y (niveau: 1)
Reeks 2: 2G7X (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

JAGO ST.-A BERG B

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 08/05/2021
om 09:30 uur

SKV OOSTAKKER B

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2020-2021


ALCI Enes
ARZOGLU Ediz
BEECKMANS Simon
DE BOECK Maarten
DE CRAENE Lukas
DHONDT Lewis
KANDIL Berat
MAJEWSKI Aleksander
VANMASSENHOVE Seppe
ÜNAL Mikail

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2020-2021


2173K.F.C. HEUSDEN SPORT
WebsiteLocatie
2533K.V.V. ST-DENIJS SPORT
WebsiteLocatie
4816V.C. ZWIJNAARDE
WebsiteLocatie
4949KVV LAARNE-KALKEN
WebsiteLocatie
5842F.C. ST-MARTENS-LATEM
WebsiteLocatie
6796E. ST-ANNA BOTTELARE
WebsiteLocatie
6891K.V.V.E. MASSEMEN
WebsiteLocatie
7464S.K. VLIERZELE
Locatie
8725V.C. EENDRACHT HOUTEM
WebsiteLocatie
9350STANDAARD MUIDE GENT
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 15-04-2021

KALENDER SEIZOEN 2020-2021


za 05/09/202012:30SK VLIERZELE SKV OOSTAKKERReeks G7Y
za 12/09/202009:30SKV OOSTAKKERKESA BOTTELARE AReeks G7Y
za 19/09/202009:30SKV OOSTAKKERKVV LAARNE-KALKEN Reeks G7Y
za 26/09/202009:30KFC HEUSDEN SP ASKV OOSTAKKERReeks G7YPP
za 03/10/202009:30SKV OOSTAKKERVCE HOUTEM BReeks G7Y
zo 11/10/202010:30VC ZWIJNAARDE SKV OOSTAKKERReeks G7Y
za 17/10/202009:30SKV OOSTAKKERKVVE MASSEMEN Reeks G7Y
za 24/10/202009:30SKV OOSTAKKERSK VLIERZELE Reeks G7Y
za 31/10/202010:00KESA BOTTELARE ASKV OOSTAKKERReeks G7YPP
za 07/11/202009:30KVV LAARNE-KALKEN SKV OOSTAKKERReeks G7YPP
za 14/11/202009:30SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP AReeks G7YPP
za 21/11/202009:30VCE HOUTEM BSKV OOSTAKKERReeks G7YPP
za 28/11/202009:30SKV OOSTAKKERVC ZWIJNAARDE Reeks G7YPP
za 05/12/202013:00KVVE MASSEMEN SKV OOSTAKKERReeks G7YPP
za 06/02/202109:00SKV OOSTAKKERKVV ST-DENIJS SP AReeks 2G7XPP
za 13/02/202109:30JAGO ST.-A BERG BSKV OOSTAKKERReeks 2G7XPP
zo 21/02/202110:30FCSM LATEM ASKV OOSTAKKERReeks 2G7XPP
za 27/02/202109:00SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP BReeks 2G7XPP
zo 07/03/202109:30ST MUIDE GENT ASKV OOSTAKKERReeks 2G7XPP
zo 14/03/202111:00KVV ST-DENIJS SP ASKV OOSTAKKERReeks 2G7XPP
za 20/03/202109:00SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG BReeks 2G7XPP
za 27/03/202109:00SKV OOSTAKKERFCSM LATEM AReeks 2G7XPP
za 10/04/202111:15KFC HEUSDEN SP BSKV OOSTAKKERReeks 2G7XPP
za 17/04/202109:00SKV OOSTAKKERST MUIDE GENT AReeks 2G7XPP
za 24/04/202109:00SKV OOSTAKKERKVV ST-DENIJS SP AReeks 2G7XPP
za 08/05/202109:30JAGO ST.-A BERG BSKV OOSTAKKERReeks 2G7X
zo 16/05/202110:30FCSM LATEM ASKV OOSTAKKERReeks 2G7X
za 29/05/202109:00SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP BReeks 2G7X
zo 06/06/202109:30ST MUIDE GENT ASKV OOSTAKKERReeks 2G7XPP
Gepubliceerd op 15-04-2021
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC