SENIOREN - SB1 - Beloften

SEIZOEN 2020-2021


Trainer :
DEBOEVERE Kjell
SOUFFRIAU Bert

Afgevaardigde :
DE LENTDECKER Diederik
VANDERHAEGEN Alain

Trainingsdag 1 :
dinsdag van 20:00 - 21:30 uur
Terrein 2AB
Kleedkamer 2

Trainingsdag 2 :
donderdag van 20:00 - 21:30 uur
Terrein 1B
Kleedkamer 2

Competitie :
Reserven A Oost-Vlaanderen
Reeks R2H

Thuiswedstrijd :
vrijdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SKV OOSTAKKER (SB1)

COMPETITIEWEDSTRIJD

vrijdag 06/11/2020
om 19:30 uur

FC St-Kruis-W A

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2020-2021


BONHEURE Arno
BRAECKMAN Kobe
BRAECKMAN Wannes
BRUWIERE Lukas
COPPENS Seppe
DE LENTDECKER Jochen
DE POTTER Mathias
DE POTTER Thomas
DE WEIRDT Youri
FOUQUAERT Noé
REMY Jonas
VAN BEEK Wiro
VAN DE REVIERE Robin
VAN DEN BOSSCHE Jelle
VAN KERKHOVE Miel
VAN LAERE Bram
VANDERHAEGEN Thibo
VEREECKE Vic
VERSPEELT Jonas

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2020-2021


662KFC EVERGEM-CENTER
WebsiteLocatie
2990KFC MOERBEKE
WebsiteLocatie
4057F.C. MERE
WebsiteLocatie
4272K.F.C. EENDR. BELZELE EVERGEM
WebsiteLocatie
4655K.F.A.C. WAARSCHOOT
WebsiteLocatie
4740EVERGEM 2020
WebsiteLocatie
5358F.C. DESTELBERGEN
WebsiteLocatie
5488F.C. ST-JORIS SLEIDINGE
WebsiteLocatie
6946F.C. KAPRIJKE-BENTILLE
WebsiteLocatie
7037F.C. LEMBEKE
WebsiteLocatie
7210F.C. ST.KRUIS-WINKEL
WebsiteLocatie
7330F.C. EKSAARDE
WebsiteLocatie
7514S.K. WACHTEBEKE
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 21-10-2020

KALENDER SEIZOEN 2020-2021


vr 04/09/202020:00FC KAPRIJKE-BENTILLE BSKV OOSTAKKERReeks R2HPP
vr 11/09/202020:00SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN BReeks R2H4 - 2
vr 18/09/202020:00FC LEMBEKE CSKV OOSTAKKERReeks R2H0 - 1
vr 25/09/202020:00SKV OOSTAKKERFC EKSAARDE CReeks R2H1 - 6
vr 02/10/202020:00FCSJ SLEIDINGE BSKV OOSTAKKERReeks R2H2 - 6
vr 09/10/202020:00SKV OOSTAKKERKFC EVERGEM CENTER BReeks R2H2 - 2
vr 16/10/202020:00FC MERE BSKV OOSTAKKERReeks R2HPP
vr 23/10/202020:00SKV OOSTAKKERKFAC WAARSCHOOT AReeks R2HPP
za 31/10/202014:00EVERGEM 2020 BSKV OOSTAKKERReeks R2HPP
vr 06/11/202019:30SKV OOSTAKKERFC ST-KRUIS-W AReeks R2H
za 14/11/202013:00RSC OPHASSELT ASKV OOSTAKKERReeks R2H
vr 20/11/202020:00SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG AReeks R2H
vr 27/11/202020:00SKV OOSTAKKERSK WACHTEBEKE BReeks R2H
vr 04/12/202019:30KFC MOERBEKE BSKV OOSTAKKERReeks R2H
vr 11/12/202020:00SKV OOSTAKKERKFCE BELZELE EVERGEM BReeks R2H
vr 18/12/202020:00SKV OOSTAKKERFC KAPRIJKE-BENTILLE BReeks R2H
za 09/01/202114:30FC DESTELBERGEN BSKV OOSTAKKERReeks R2H
vr 15/01/202120:00SKV OOSTAKKERFC LEMBEKE CReeks R2H
za 23/01/202112:30FC EKSAARDE CSKV OOSTAKKERReeks R2H
vr 29/01/202120:00SKV OOSTAKKERFCSJ SLEIDINGE BReeks R2H
vr 05/02/202119:30KFC EVERGEM CENTER BSKV OOSTAKKERReeks R2H
vr 19/02/202120:00SKV OOSTAKKERFC MERE BReeks R2H
vr 26/02/202119:30KFAC WAARSCHOOT ASKV OOSTAKKERReeks R2H
vr 05/03/202120:00SKV OOSTAKKEREVERGEM 2020 BReeks R2H
za 13/03/202115:30FC ST-KRUIS-W ASKV OOSTAKKERReeks R2H
vr 19/03/202120:00SKV OOSTAKKERRSC OPHASSELT AReeks R2H
za 27/03/202115:30JAGO ST.-A BERG ASKV OOSTAKKERReeks R2H
za 10/04/202113:00SK WACHTEBEKE BSKV OOSTAKKERReeks R2H
vr 16/04/202120:00SKV OOSTAKKERKFC MOERBEKE BReeks R2H
vr 23/04/202119:30KFCE BELZELE EVERGEM BSKV OOSTAKKERReeks R2H
Gepubliceerd op 21-10-2020
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC