SENIOREN - SC - Zondagsreserven

SEIZOEN 2020-2021


Trainer :
STEVENS Tijl
THEUNINCK Sebastien

Afgevaardigde :
BONHEURE Jean-Claude

Trainingsdag 1 :
donderdag van 19:30 - 21:00 uur
Terrein 2C
Kleedkamer 4

Competitie :
Reserven C Oost-Vlaanderen (Zondagsreserven)
Reeks R3D

Thuiswedstrijd :
zondag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SKV OOSTAKKER C

COMPETITIEWEDSTRIJD

zondag 06/09/2020
om 10:00 uur

FCT MELLE B

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2020-2021


ALGOET Jonas
BRACKE Joeri
DE BAETS Gert
DE BOCK Christophe
DE LA RIVIERE Enzo
DE LATHOUWER Arne
DE POTTER Mathias
DEWOLF Wesley
GELDOLF Robin
GHALBZOURI Nourdin
JANSSENS Brecht
MAESSCHALCK Jordy
MEESEN Emerson
MENEVE Matice
PARMENTIER Sander
ROBAEYST Ben
STANDAERT Mathias
STEVENS Tijl
VAN BOXELAERE Pieter
VAN DE VELDE Bram
VAN DEN BOSSCHE Martial
VAN LANDEGHEM Robin
VAN LOO Nico
VERCAMER Michiel

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2020-2021


2173K.F.C. HEUSDEN SPORT
WebsiteLocatie
3693KVV WS SOMBEKE
WebsiteLocatie
3878F.C.S.K.V. OVERMERE
WebsiteLocatie
4211K.S.K. KLINGE
WebsiteLocatie
4949KVV LAARNE-KALKEN
WebsiteLocatie
5617S.K. LOCHRISTI
WebsiteLocatie
6258K.F.C. HERLEVING SINAAI
WebsiteLocatie
7206FC TENSTAR MELLE
WebsiteLocatie
7326S.V. ZAFFELARE
WebsiteLocatie
7330F.C. EKSAARDE
WebsiteLocatie
7452S.K. WICHELEN
WebsiteLocatie
8523FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 04-08-2020

KALENDER SEIZOEN 2020-2021


zo 06/09/202010:00SKV OOSTAKKERFCT MELLE BReeks R3D
zo 13/09/202010:00SK LOCHRISTI DSKV OOSTAKKERReeks R3D
zo 20/09/202010:00SKV OOSTAKKERSK WICHELEN BReeks R3D
zo 27/09/202010:00FCDKG BEERVELDE BSKV OOSTAKKERReeks R3D
zo 04/10/202010:00SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE BReeks R3D
zo 11/10/202010:00JAGO ST.-A BERG BSKV OOSTAKKERReeks R3D
zo 18/10/202010:00SKV OOSTAKKERKVV LAARNE-KALKEN BReeks R3D
zo 25/10/202010:00KFCH SINAAI BSKV OOSTAKKERReeks R3D
zo 01/11/202010:00SKV OOSTAKKERFCSKV OVERMERE BReeks R3D
zo 08/11/202010:00SK LOCHRISTI CSKV OOSTAKKERReeks R3D
zo 15/11/202010:00SKV OOSTAKKERKVVWS SOMBEKE BReeks R3D
zo 22/11/202010:00FC EKSAARDE DSKV OOSTAKKERReeks R3D
zo 06/12/202010:00SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP BReeks R3D
zo 13/12/202010:00KSK KLINGE BSKV OOSTAKKERReeks R3D
zo 20/12/202010:00FCT MELLE BSKV OOSTAKKERReeks R3D
zo 10/01/202110:00SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI DReeks R3D
zo 17/01/202110:00SK WICHELEN BSKV OOSTAKKERReeks R3D
zo 24/01/202110:00SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE BReeks R3D
zo 31/01/202110:00SV ZAFFELARE BSKV OOSTAKKERReeks R3D
zo 07/02/202110:00SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG BReeks R3D
zo 21/02/202110:00KVV LAARNE-KALKEN BSKV OOSTAKKERReeks R3D
zo 28/02/202110:00SKV OOSTAKKERKFCH SINAAI BReeks R3D
zo 07/03/202110:00FCSKV OVERMERE BSKV OOSTAKKERReeks R3D
zo 14/03/202110:00SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI CReeks R3D
zo 21/03/202110:00KVVWS SOMBEKE BSKV OOSTAKKERReeks R3D
zo 28/03/202110:00SKV OOSTAKKERFC EKSAARDE DReeks R3D
zo 18/04/202110:00KFC HEUSDEN SP BSKV OOSTAKKERReeks R3D
zo 25/04/202110:00SKV OOSTAKKERKSK KLINGE BReeks R3D
Gepubliceerd op 04-08-2020
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC